Psyonix eemaldab Rocket League’i Linuxi ja MacOS-i toe

Epic Games, mängude arendaja Psyonix uus omanik, otsustas tühistada populaarse autodega mitmikmängijaga jalgpallimängu Rocket League Linuxi ja MacOS-i versiooni.

2019. aasta mais ostis Epic Games välja Rocket League’i mängude eest vastutava arendaja Psyonixi, millel oli (või oli seni) Linuxi kohalik tugi. Sellest ajast alates on Epic teatanud, et mäng eemaldatakse Steamist ja viiakse ĂĽle Epic Games Store’i, kus pole Linuxi emakeelset versiooni. Ja sellest ajast alates on olnud kĂĽsimusi Rocket League’i tuleviku kohta pingviinide sĂĽsteemis. Jah, ka täna.

Psyonix avaldas ametliku teadaande, mis ütles järgmist:

“Kuna me jätkame Rocket League’i täiendamist uue tehnoloogiaga, pole meil enam võimalik MacOSi ja Linuxi (SteamOS) platvormide tuge säilitada. Selle tulemusena ilmuvad mängu macOS- ja Linux-versioonide uusimad plaastrid märtsis. See värskendus keelab MacOS-i ja Linuxi mängijate veebifunktsioonid (samuti mängusisesed ostud), kuid võrguĂĽhenduseta tööriistad, nagu kohalikud vasted ja jagatud ekraan, on endiselt juurdepääsetavad. “

Oma tugilehel teavitavad nad, et Linuxi mängijad saavad testida Valve SteamPlay tööriista abil, kuid Psyonix ei saa ametlikku tuge, seega on võimalik teada saada, kas see töötab ka siis, kui saabub värskenduspäev.

Isiklikult arvan, et Epic Games tegi suure vea. Kui teised suured ettevõtted panustavad mitme platvormi ja avatud lähtekoodiga tööriistadele, siis Epic läheb teist teed pidi, jättes maha teised platvormiversioonid ja jättes mõned mängijad pimedusse. Häbi sulle eepos!

Ja sina, mida sa sellest olukorrast arvad? Jäta kommentaar! ?

Kui teil on tehnoloogia kohta küsimusi või soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, Diolinux Plus see on selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

Järgmine!


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.