contador gratis Saltar al contenido

Psystari advokaat eitas avaldust ja ütles, et seda ei suleta

Psystari logo

Psystari logo

Vastupidiselt eile antud sõnadele Dow Jonesi uudistejuhtmed Psystari advokaadi sõnul ütles teine ​​klooni kaitseliitlane, et nad pole valmis oma operatsioone lõpetama. Esimene Psystari nimel sõna võtnud kaitsja esindas tema huvi Californias, kus ta kaotas Apple'ile ja oli sunnitud sulgema avatud arvuti müügi, teine ​​hoidis aga huvi Florida vastu.

Ilmselt peab endiselt leiduma turg, kus müüakse Windowsi ja muude süsteemidega personaalarvuteid, kuid Rebel EFI – tarkvara, mis võimaldab hõlbustada Mac OS X installimist arvutisse – müügi olukord pole veel kindlaks tehtud. Floridas asuva Psystari advokaadi sõnul üritab ta endiselt Miami Apple'i vastu algatatud kohtuasjaga toote kehtivust tõestada.

Internetis naaseva kloonitootmise veebisaidi kohta pole aga midagi kinnitust leidnud. Võib-olla on käimas värskendamine, et mitte reklaamida rohkem Mac OS X-iga masinaid, kuid see pole veel teada. Teisest küljest, kui ettevõte soovib ikkagi kogu seda võitlust jätkata, peab ta tuginema Florida kohtukohtunike väikesele abile, kes on analüüsinud Apple'i esitatud kohtuasjade lõpetamise taotlusi.

(arvutimaailma kaudu)