PT Cloud on Euroopa parim

Seda vahet tehti Luksemburgis, kus toimub Euroopa sektori kongress. PT võitis auhinna kategoorias Parim pilveteenus, kus võistles 12 ettevõtet erinevatest riikidest. Riiklikul tasandil on valitud PT pakkumine, mis on lõpuks jõudnud kolme finalisti nimekirja, keda nüüd austab ja valib žürii, kuhu kuulub 12 Euroopa tegelast erinevatest piirkondadest.

Kaks operaatoriga finaali jõudnud ettevõtet olid Hispaania Ecmanaged ja Saksamaa Salesforce.com. Pakkumise analüüsi kriteeriumide põhjal saab kõige rohkem tunnustust PT pakkumine, milleks on pakutavad ressursid, teenuste koostalitlusvõime ning andmekeskuse ressursside paindlikum ja tõhusam kasutamine, täpsustab PT pressiteates, milles ta teavet levitab.

PT Cloudi pakkumine sisaldab muu hulgas arvutust, salvestamist, turvalisust, koostööd, veebis oleku lahendusi. See sisaldab ka ettepanekut lõpptarbijatele mõeldud pilves oleva salvestusruumi Meo Cloud jaoks, millel on 16 GB vaba ruumi.

Ettepanek põhineb Covilhas ehitatud ja hiljuti avatud ettevõttel asuval andmekeskusel, mis on üks suurimaid ja kaasaegsemaid Euroopas. Selle struktuuri hinnangul on investeering 90 miljonit eurot ja 1400 töökohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi