PT Empresasest sai Altice Empresas oma institutsionaalse kaubamärgi standardiseerimise käigus

Altice Portugal tutvustas uut poliitikat investeerimiseks riigi territooriumile, valides oma äriteenuste elavdamiseks erinevaid teid ja strateegiaid, keskendudes innovatsiooni, tehnoloogia ja teadusuuringute valdkondadele. See ümberkujundamine tähendab PT Empresase nime ja kuvandi muutmist Altice Empresaseks vastavalt ainulaadse ettevõtte kaubamärgi kasutuselevõtule, tehes standardiseerimisprotsessis veel ühe sammu.

Nagu avalduses öeldud, on ettevõtte uus visioon suunatud VKEdele, keskendudes peamisteks strateegiateks lähedusele, klientide rahulolule ja teenuste kvaliteedile. Altice Portugal “kavatseb tugevdada oma juhtpositsiooni riigi territooriumil, ilma et see eristaks piirkonda ega kliendi äritegevuse dimensioone”, ĂĽtles ta.

Altice Portugali B2B müügijuht Nuno Nunes ütles, et ettevõtte uuendamisel on ambitsioon uuendada, kaasajastada ja juhtida ettevõtte digitaalset ümberkujundamisprotsessi koos infrastruktuuri, tehnoloogilise võimsuse, investeeringute, teadmiste, innovatsiooni ja loomulikult inimeste spetsialiseerumisega. Altice Empresas keskendub sellistele strateegilistele valdkondadele nagu fiiberoptika, turvalisus, pilv, andmekeskused, IoT ja liikuvus.