PT lubab tugevdada DTT leviala

Mõnes linnas on maapealse digitaaltelevisiooni leviala tugevdamiseks saadaval Portugal Telecom, mille eesmärk on vähendada satelliitide kaudu teenustele juurdepääsu vajavate kasutajate protsenti.

Garantii andis eile ANACOMi administraator Eduardo Cardadeiro, märkides, et ettevõttel “on praegu riiklikud kattekohustused”, tsiteeris Correio da ManhĂŁ.

Sellegipoolest “tugevdab see DTT leviala vähem katvates linnades, kui see on tehniliselt teostatav ja sĂĽsteemi keerukus seda võimaldab”, kinnitab operaatori allikas Lusale.

Seda tehakse “järk-järgult ja vastavalt LĂĽlita välja (seiskamine) on määratletud “, nii et” maapealse digitaaltelevisiooni leviala Portugalis suureneb umbes 93/94% -ni “, lisas ettevõte – unustamata mainida, et ta on” täielikult täitnud talle digitaalse maapealse televisiooni (DTT) rakendamise käigus pandud kohustused seoses 100% elanikkonnast ”.

Sama seisukohta hoidsid eile Portos ajakirjanikega toimunud kohtumisel sideameti administraatorid. Eduardo Cardadeiro ĂĽritab nn varjutsooni ideed “lahti teha”.

“Fraas” varjutsoon “viitab sellele, et nendes piirkondades ei ole televiisorit ja on väga oluline teha selgeks, et 100% Portugali elanikkonnast on juurdepääs tasuta digitaaltelevisioonile, mida varem ei olnud,” ĂĽtles ametnik, mida ajakirjandus tsiteeris. koht.

Täna hommikul teatas TSF veel ĂĽhest juhtumist, kus tarbija peteti DTT-le ĂĽlemineku ettekäändel tellitud teleteenuse tellimisega – seekord Portugal Telecomilt.

Umbes poolsada Rego de Vida küla elanikku haakisid Meo kaubandusagendid, kes veensid neid, et talitusse astumiseks on hädasti vaja või nad jäävad jaanuaris televisioonita, teatas raadio.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes