PT pakub (oma) telekanaleid iga Meo kohta

PT pakub (oma) telekanaleid iga Meo kohta

Portugal Telecom teatas täna uuest teenusest, mis võimaldab kõigil Meo kasutajatel olla oma telekanal. Teleteenuses oma kanalite loomisel ei ole kulusid ega ruumi piiranguid andmete hulga kohta, mida igaüks neist saab salvestada, sealhulgas videod, fotod ja muu sisu.

Selle eesmärk on pakkuda Meo enam kui miljonile tellijale suhtlusvõrgustike kogemust, kuid kohandatud teleekraani ja ekraanikeskkonnaga. Zeinal Bava toimetatud Meo Kanali kirjeldab ettevõte kui tugevat panust televisiooni kontseptsiooni ja platvormiga seotud võimalike teenuste muutmiseks.

Esitluses tunnistas ametnik, et suhtlusvõrgustike kättesaadavus teleris osutus tellijatele pettumuseks, kuna platvormi kohandamine televisioonikogemusega ei tundnud muret – see on PT arvates nĂĽĂĽd pakutavate teenustega saavutatud. viskama.

Praegu on oma telekanali loomise võimalus reserveeritud ettevõtte eraklientidele. PT tunnistab pikas perspektiivis, et nad kavatsevad avada võimalusi reklaamijatele ja ettevõtetele.

Meo Kanali kontseptsiooni – mis on välja töötatud viimase aasta ja kolme kuu jooksul – patenteeris Portugal Telecom, paljastades ka, et Zeinal Bava lõi ajakirjandusele esitluses oma profiili teenuses.

Meo on investeerinud palju ka interaktiivsetesse teenustesse ja täna kasutas ettevõtte tegevjuht võimalust rõhutada, et Meo 300 tuhat klienti on interaktiivsete teenuste sagedased kasutajad.

Kuidas Meo Kanalit kasutada Kanaleid, mida iga Meo kasutaja saab selle uue pakkumisega luua, näevad kõik kasutajad või need jäävad privaatseks. Haldust saab teha arvutis, ilma et oleks vaja programme alla laadida.

Igal perel (elukohal) on võimalus luua kuni 6 erinevat kanalit. Kanali loomisel määratakse number, mille kasutaja või kontakt peab sisule otse juurde logima.

Oma kanali määratlemisel peab kasutaja valima kategooria, mida ta soovib lisada, ta saab luua kirjelduse, määratleda lemmikud ning sisu üleslaadimise ja korrastamise, oma ajakava koostamiseks. Samuti saate valida kõrglahutusega sisu. Iga kanal saab valida kogukonna poolt, mis annab eelise või võtab selle ära.

Meo teenusega seotud kaugjuhtimispuldi rohelise nupu kaudu on võimalik pääseda Meo Kanali peamenüüsse, kus profiilid on joondatud ja nähtavad nende levitamiseks kasutatud kategooriad. Selles käivitamisetapis liitusid projektiga kümned kuulsad näod ja neil on juba oma Meo telekanal. Isiksusi on umbes 200.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira