PT Portugal käivitas VKEdele ja mikroettevõtetele keskendunud digitaalmajanduse programmi

Strateegiline plaan esitati sel nädalal PT Portugali töötajatele ning ettevõtte president ja tegevjuht Armando Almeida avalikustas täna õhtul Lissabonis toimuval APDC arutelupidulal mitu võimalust.

“See on ettevõtte strateegiline plaan. Juhtidena peame esitama visiooni, kuhu ettevõte peaks minema. See on PT Portugali jaoks hea plaan, sõltumata aktsionärist, ”selgitas ta arutelus reporteri küsimust, rõhutades, et see on pikaajaline, kuid rakendatakse 2015. aastal.

Ajal, mil ettevõttel on “vaikne periood” ja see edeneb, et Oi aktsionärid saavad ka täna Altice’iga tehingus kokku leppida, keeldus Armando Almeida tehingut ja väljavaateid kommenteerimast, keskendudes strateegilisele programmile ja muutuste programmile.

Turujuhtimine ja lähenemine on strateegia olulised alustalad, kusjuures PT Portugali uus tegevjuht pani muutuse ka ettevõtte DNA-sse, vajadus töötada koos partneritega ja leida “magus koht”, keskendudes kliendile, samal ajal kui teie toodete vajadustele vastav disain.

Telekommunikatsiooniettevõtetele seatud strateegia tuttavate valdkondade hulgas esitletakse Armando Almeidat kui uut uudset fookust digimajanduse programmis, mille eesmärk on laiendada väike- ja mikroettevõtete digiteerimist, aga ka edendada ettevõtlust ja iseseisvat töökohtade loomist.

Ettevõtte sõnul ostab ja müüb Internetis ainult 6% vähem kui kümne töötajaga ettevõtetest, ehkki neil on selle strateegia kasutamisel rohkem võimalusi kasvamiseks ja eksportimiseks.

Digitaalse majanduse programm põhineb kolmel sambal: digitaalne pakkumine, digitaalne akadeemia ja digitaalne konsultant. Eripakkumist saab integreerida ja täiendada PT Portugali portfelli pakkumistega ning see on suunatud ettevõtetele, kes soovivad teha digitaalmajanduses esimesi samme.

Akadeemia komponent pakub ettevõtetele uute tööriistade kasutamiseks veebipõhiseid ja näost näkku koolitusmeetmeid. Eesmärgiks on ka Portugal Portugali edendatavas riiklikus võrgustikus arendada IKT-alase erikoolitusega konsultantide kogum.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi