PUBG Mobile Androidi rahvusvaheline versioon on saabunud

2017. aasta detsembri alguses teatati, et Bluehole Studios on jõudnud Tencentiga kokkuleppele, et avaldada Playerunknowni Battleunksi põhjal mitte ĂĽks, vaid kaks mobiilipealkirja. Tegelikult ilmusid kolm kuud hiljem PUBGi virgutav lahinguväli ja PUBG Army Attack, mida saime mängida mõnda aega, kuid alles nĂĽĂĽd. lõpuks hakkas ennast ĂĽlemaailmselt levitama esimene neist, mida nimetatakse PUBG Mobile’i pealkirja all.

PUBG Mobile Androidile

Peamine erinevus olemasolevate väljaannete suhtes on keel, mis on nĂĽĂĽd saadaval ka inglise keeles, ehkki hiina keeles on lootus menĂĽĂĽdes mängimisele ja navigeerimisele minimaalne. Teine uus asi, mille eest läänlased on tänulikud, on see, et selle mängimiseks pole vaja seostada meie kontot WeChat või QQ, saab otse Google Playga sotsiaalselt sisse logida. Seetõttu peab mängude käitamiseks ja nende serveritest täiendavate failide allalaadimiseks olema Google’i konto.

Ülejäänud osas on mängud täpselt samad. Oleme üks sajast mängijast, kes peavad end hävitama saarel, mille mänguväljakut vähendab nähtamatu barjäär aeglaselt. Lisaks individuaalsele režiimile saame osaleda kahe või nelja liikmelises meeskonnarežiimis. Iga mäng annab meile mänguressursse, mille abil saame oma avataride jaoks esteetilisi muudatusi saada.

PUBG Mobile peamenĂĽĂĽ

PUBG Mobile töötab terminalides, millel on Android 5.1.1 või uuem versioon, kuigi see nõuab 2 GB RAM-i mängu nõuetekohaseks toimimiseks. Unreal Engine 4 kasutamisel on graafika aspektid tähelepanuväärsed ja saame seda õpetust järgides veelgi paremaks muuta, et muude parameetrite kõrval veelgi suurendada eraldusvõimet või vaatamiskaugust.

Kuidas installida PUBG Mobile Uptodownist

Playerunknowni lahinguväljad on siiski Kanada jaoks piiratud kestusega beeta-staadiumis töötab laitmatult kõikjalt maailmast. Ainus erinevus Uptodownis hostitud rakenduste suhtes on see, et lisaks rakenduse APK-le on vaja installida täiendavaid OBB-andmeid. Õnneks toetab meie ametlik rakendus nüüd seda tüüpi installimist.

SIIN selgitame, kuidas installimist teha, ehkki protseduur on väga lihtne: peame alla laadima Uptodownis saadaval oleva andmepaketi ja installima selle oma ametliku rakenduse kaudu, kuna Androidi standardne paketi installiprogramm ei ühildu XAPK-nimelise standardiga.

PUBG Mobile Androidile Uptodownis [APK] | lae alla