PUBG saab Androidile ja iOS-ile mobiiliversiooni

Mänge, kus on rohkem kui 20 miljonit Battle Royale žanri mängijat, saab nüüd mängida ka oma mobiiltelefonis. Vaadake esmamuljeid.

Mobiilne versioon PlayerUnknown lahinguväljad, kuid tuntud kui PUBG, on saabunud Androidi ja iOS-i telefonidele. Tasuta ja nimeline võitnud Battle Royale žanrimäng PUBG mobiil. Algselt tehti see kättesaadavaks ainult Hiinas, nüüd on sellel ülemaailmne versioon ja seda saab nüüd alla laadida paljudesse seadmetesse.

Androidi beetatestimise periood algab 15. märtsil, millele järgneb iOS-i beetaversioon 16. märtsil. Mängu loojate Hiina ettevõtte Tencent sõnul oli tagasiside väga positiivne ja nad otsustasid kohe käivitada kõigile avatud tasuta versiooni.

Huvitaval kombel on teadaanne PUBG mobiil mobiiltelefonide jaoks kogu maailmas tuleb mõni päev pärast Fortnite: Battle Royale’i nutitelefoniversiooni, mida peetakse selle Ĺľanri suurimaks rivaaliks.

Väike testi eelvaade

Laadime mänge alla Androidist ja mängud osutuvad väga huvitavaks. Mäng töötab väga hästi Sony XZ Premiumi seadmetes, maksimaalne graafika konfiguratsioon. Mängimine seadme ekraanil on mängude pildistamisel alati probleem, kuid virtuaalsed nupud reageerivad suurepäraselt ja saate veeta palju aega lõbutsemisel.

Meie läbi viidud testides nägime, et mäng üritab oma versiooni maksimaalset realismi PC-sse tuua. Kaardi keskelt üksuste otsimisel, relvade, laskemoona või varustuse leidmisel valib mängija avatar üksuse automaatselt ja ühilduvalt mängija enda relvadega.

Sõiduk töötab väga hästi ja mängu mängitakse kolmandas isikus, muidugi on võimalik lülituda esimese inimese vaatele, kui mängija valib relva sihiku. Esialgu avaldas ettevõte ainult mängu esimese kaardi Erangel, väljamõeldud saare Venemaa lähedal.

Peal PUGB mobiil neil on ka soolo-, duo- ja meeskonnavalikud. Meeskondades mängides on kõneside ja mänguheli on ümbritsev, ühildub kuni 7,1 kanaliga, olenevalt telefonist.

Vaata a gameplay GameSpoti töötajate tehtud 30 minutit, mäng töötab iPhone X-is:

Nõuded PUGB mobiil

PUBG saab mobiiliversiooni

Mängude (790 MB) käitamiseks Androidis on soovitatav kasutada vähemalt 2 GB RAM-i ja versiooni 5.1.1 Lollipop. Rakenduse lehe andmetel toetatakse enam kui 500 Android-seadet PUBG mobiil, sealhulgas teiste seas ka Galaxy Note 8, Galaxy S8, Redmi 4A ja Redmi Note 4, Sony Xperia XZ Premium.

IOS-i puhul kaaluvad failid kokku 892 MB ja nende miinimumnõue nõuab operatsioonisüsteemi iOS 9.0. See versioon ühildub iPhone 5-de nutitelefonidega ja tahvelarvutitega, sealhulgas iPad Mini 2, iPad Air 2 ja iPad Pro.

Selles esimeses versioonis kuvatakse mängus ainult hiina ja inglise keel. Mängurakendus võimaldab teil ka sünkroonida oma Facebooki kontaktidega, hõlbustades meeskondade mängude korraldamist. Sünkroonige Steami sõpradega, rääkimata Xboxist.

Loe ka:

Kiirrakendus: uus funktsioon võimaldab teil mänge enne allalaadimist proovida