Puldi PS5 saab laadida juhtmevabalt ja vastu võtta häälkäsklusi – arvutit
BLOG

Puldi PS5 saab laadida juhtmevabalt ja vastu võtta häälkäsklusi – arvutit

Mõned PlayStation 5 tehnilised andmed on juba teada, nimelt SSD salvestusruum, mälu ja muud tehnilised omadused, mis panevad videomängude fännid sülle sülle, oodates juba järgmisi jõule. Kuid Sony pole kunagi kommenteerinud PS5 kontrollerit DualShock 5 (nime pole muidugi kinnitatud). Kõik, mida õpitakse mitmesuguste registreeritud patentidega seotud kuulujuttude kaudu, annab küll ettekujutuse tellimuse jaoks ennustatud tehnoloogiast, kuid pole kaugeltki tõend selle kohta, et neid isegi tutvustatakse.

Patentscope on saanud registreeritud patentide kontseptsiooni PlayStationi kontrolleri traadita laadimissüsteemi jaoks. See on adapter, mille saab ühendada puldiga ja paigaldada traadita aku laadimisalusesse. On hämmastav, et sellel lisaseadmel on nupud, mis sarnanevad kontrolleri endaga, näidates, et neid saab dokitud ajal mängida. Põhjus on see, et lisavarustus võib toimida ka energiapangana, toites pidevalt kaugpatareisid, laiendades sellega selle autonoomiat.

Samuti öeldakse, et see traadita baas mahutab laadimisel rohkem kui DualShock 5. Kuu alguses räägiti ka puldis sisseehitatud mikrofoniga seotud patendist, et kasutajad saaksid anda konsooli häälkäsklusi. Kapsiline kaugsensor, ainus Sony poolt ametlikult kinnitatud funktsioon, annab kasutajatele häälkäskluste töötlemise kohta tagasisidet.

Kuid on veel ĂĽks DualShock 5-ga seotud patent. Novembris käivitati ilma valgusribata kujundusega dokument, mis tutvustas pisut suuremat päästikut ja silmapaistvamat puutetundlikku paneeli. On isegi kuulujutte, et puutepaneel võib olla OLED-ekraan. Samuti on olemas seadmeid, mis on saadaval PlayStation 5 lisatarvikutena, mis on omamoodi paneel e-posti kontrollimiseks, muusika mängimiseks ja isegi mängudeks. Lisaseadmed näevad välja nagu omamoodi multimeediumfunktsioonidega Game Boy. Lõpuks – programmeeritava tagumise päästiku kontekst, mis näib olevat algusest peale sisestatud järgmisse kontrolleri, mitte lisaseadme, mis tuli hiljuti välja PlayStation 4 jaoks.