contador gratis Saltar al contenido

Pulmaveebisait: viis platvormi ürituste kavandamiseks Vajadus

Uuringus selgus, et ahvatlevad tõsiseid suhteid otsivad rakenduste kasutajad Sotsiaalmeedia

Abielu veebisaidi eesmärk on aidata paaridel üritusi praktilisemalt korraldada. Platvormid nagu iCasei ja Casamentos.com.br pakuvad paaridele portaali, kus saab koostada kinkeloendit ja edastada teavet abielu kohta, näiteks kuupäev ja kellaaeg. See teenus aitab ka külastajatel osalemist kinnitada ja sularahas kingitusi saata.

Teised saidid, näiteks Pinterest, pakuvad ideid ja inspiratsiooni kaunistamiseks, näiteks pruutneitsi kleitide, juuste, kookide ja suveniiride jaoks. Vaadake allolevas loendis viit pulmi planeerimise tasuta platvormi.

Parim pulmaplaneerimise rakendus iOS-i jaoks

1 / 6Pulmaveebisaidid aitavad üritusi korraldada ja inimesi kutsuda Foto: Luciana Maline / TechTudo

Pulmaveebisaidid aitavad üritusi korraldada ja inimesi kutsuda. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

See platvorm on pühendatud tseremooniate ja pidude planeerimisele ning sellel on sellised tööriistad nagu parimate tarnijate teatised, kulude kontroll ja külaliste nimekirjad. Casamentos.com.br-il on ka teisi rohkem erinevaid ressursse, näiteks kuninglike pulmade inspiratsiooniallikad ja jaotis pulmaettevalmistusi puudutavatele küsimustele vastamiseks.

Selle veebisaidi tasuta versioonil on piirangud, samas kui tasuline versioon pakub eeliseid ja eksklusiivseid teenuseid. Sellele platvormile pääsevad juurde arvutid ning Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonid.

2 / 6Platform Weddings.com.br Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Platvorm Weddings.com.br Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Nagu nimigi ütleb, toimib Organize Casamento (organizcasamento.com.br) elektroonilise planeerijana. Sellel on mitu olulist tööriista, mis sarnanevad teiste platvormidega, näiteks pulmaveebisaitid, kontrollnimekirjad, näpunäited ja uudised, kinkeloendid ja külalised.

Kõik need funktsioonid on saadaval tasuta versioonis, mille prooviperiood on 15 päeva. Lisatasu versioon pakub eksklusiivseid teenuseid, nagu platvormil endal tehtud pangahoiused, isikupärastatud domeenid, VIP-teenused, finantskontroll ja palju muud.

3-st 6-st Platvorm korraldage pulmafotod: Reproduo / Giulia Arajo

Korraldage platvormi pulmafotod: Reproduo / Giulia Arajo

Wedy (site.wedy.com) eesmärk on abistada pruuti ja peigmeest kõigil pulmade kavandamise etappidel. Tasuta versioonis pakutavate teenuste hulgas on isikupärastatud pulmaveebisaidi loomine, osalemise kinnitus ja kingituste rahaks muutmine pruutidele.

Klientidel on juba eksklusiivsed teenused, näiteks tarnijate otsimine, reisipaketid, isikupärastatud domeenid ja muud teenused. Veebiplatvormirakendused on Android-telefonide jaoks saadaval ka Google Plays.

4/6 Wedy platvormi fotod: Reproduo / Giulia Arajo

Wedy platvormi foto: Reproduo / Giulia Arajo

See veebisait võimaldab kasutajatel pulmade ettevalmistamist elektrooniliselt ja praktiliselt kontrollida. iCasei pakub selliseid teenuseid nagu näpunäited ja inspiratsioon, pruutide, tarnijate, pruutide veebisaitide auhindade muutmine rahaks.

Selle teenuse peamised eelised on abieluregistri koostamise keeruka ülesande lihtsustamine ja võimalus platvormi kaudu külalistega suhelda. See on tasuline teenus, kuid seda saab tasuta versioonis kasutada 10-päevaseks prooviperioodiks. ICaseil on ka mobiiliversioon Androidi ja iPhone'i jaoks.

5/6 ICasei platvormi fotod: Reproduo / Giulia Arajo

ICasei platvorm Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Pinterest on piltide jagamise platvorm nagu Instagram. Kasutajad saavad oma lemmikfotod salvestada ja kausta paigutada. Kui muud platvormid paistavad silma pulmade kavandamise ja läbiviimise praktilisuse tõttu, on Pinterest eeliseks see, et võimaldavad pruutidel unistuste pulmi idealiseerida. Ideaalne neile, kes otsivad inspiratsiooni selle sündmuse jaoks, mis on täis uuenduslikke ja loovaid ideid. Suhtlusvõrgustikud on saadaval ka Androidi ja iPhone'i jaoks.

6/6 Pinterest fotost: Reproduo / Giulia Arajo

Fotos Pinterest: Reproduo / Giulia Arajo