Punase Risti haigla avas sĂĽdame-veresoonkonna haiguste ennetamise ja raviteenuse

Punase Risti haigla avas sĂĽdame-veresoonkonna haiguste ennetamise ja raviteenuse

Portugal on Euroopa tasandil südame-veresoonkonna haiguste ennetamise, diagnoosimise, ravi, rehabilitatsiooni ja jälgimisega seotud teenuste osas esirinnas, kinnitas keskuse ametisseastumise eel TSF-i Punase Risti president Francisco George. südamest. Investeering on 10 miljonit eurot kõige arenenumasse tehnoloogiasse ja patsientide ravimiseks mõeldud uuenduslikesse meetoditesse.

Südamekeskus on avatud kõigile tervishoiuvaldkonna alamsüsteemi kasutajatele, näiteks ADSE-le, erakindlustusele, Punase Risti kaartidele või patsientidele, kes saavad endale ravi lubada, aastaringselt ööpäevaringselt avatud ja ootenimekirju ei ole. Tulevikus saab riikliku tervishoiuteenistusega läbi viia protokolle, et jõuda rohkemate inimesteni.

Francisco George sõnul uuritakse seadmetes kõiki südamehaiguste ravis kasutatavaid metoodikaid, kuid mitteinvasiivsel viisil, st ravi ilma ribisid avamata. Meeskonda kuuluvad kardioloogid, kardiokirurgid ja muud spetsialistid, kes suudavad probleemi kohe lahendada, öeldi väljaandes.

Lisaks haiglaravile jälgitakse patsiente jätkuvalt kodus patsiendi loodud andmete, näiteks vererõhu, kehakaalu või arütmiate, telemaatiliste mõõtmiste abil.

SĂĽdamekeskus avas uksed sel reedel, 31. mail.