contadores estadisticas Saltar al contenido

Püsivara DJI Mavic 2 Pro ja Zoom jaoks on värskendatud versioonile v01.00.02.00

A DJI teha drooni püsivara värskendused kättesaadavaks Mavic 2 Pro ja Zoom versioonile 01.00.02.00. See värskendus on toonud droonide uued funktsioonid ja veaparandused.

Uudised

Ärasaatmine on oodata 28. novembriks New Yorgis toimuvale suurettevõtte üritusele

Üks uutest asjadest on säriaja suurendamine re?iimis kuni 2 sekundit Hüperlapse ring ja Võtmekursus. Värskendus pakub ka täpset maandumist – funktsiooni, mida tootja ametlikul foorumil on väga vaja.

Ametlik veebisait: DJI Mavic 2

Värskendus toob ka kõneteated ActiveTrack 2.0 kui eesmärk kaotab silmist. Selleks on aga vaja rakendust DJI GO 4 versioon 4.3.4 või uuem versioonile iOS. See rakendus on saadaval domeenile Android kohe

Selle lahendamiseks toob värskendus ekraanimenüü (OSD) hüperlapse või panoraami ajal pildistamiseks. Veelkord, mul peab olema v4.3.4 või uuem rakendus.

Vaadake täielikke värskenduste märkusi allpool (inglise keeles):DJI Mavic 2 püsivara värskenduse üldine kirjeldusKuupäev: 2018.11.22 tulemüüri püsivara: v01.00.02.00DJI GO 4 iOS-i rakendus: v4.3.5DJI GO 4 Androidi rakendus: v4.3.4

Mis on uut– Hyperlapse Circle ja Course Lock jaoks suurendatakse säriaega kuni kahe sekundini (nõuab DJI GO 4 v4.3.4 või uuemat). Lisage hüpiklaasi Waypointile Task Library (nõuab DJI GO 4 v4.3.4 või uuemat) .- Lisatud täpsus Maandumine – Lubatud on huvipunktide 2.0 külgmise nägemise süsteem (takistuste tuvastamise nõuete kohta lisateavet leiate Mavic 2 Pro / Zoom kasutusjuhendist). – Lisab ActiveTrack 2.0-le helihoiatuse, kui objekt kaob (vaja on DJI GO 4 v4.3.4 või uuemat iOS. Peagi ilmub Androidi versioon) .- Lisab ekraanile kuvamise hüperlapsis ja Panoraampildis pildistamisel (nõuab DJI GO 4 v4.3.4 või uuemat) .- Optimeerib visioonisüsteemi oleku kuva DJI GO 4-l (vajab DJI GO 4 v4). 3.4 või uuem).

Märkus– Pärast Mavic 2 püsivara värskenduse lõpuleviimist taaskäivitage lennuk ja kaugjuhtimispult. – Pange tähele, et värskendus võib lähtestada mitmesugused põhikontrolleri sätted, näiteks RTH-kõrguse ja maksimaalse lennukauguse vaikesätetele. Enne värskendust pange tähele oma DJI GO 4 sätteid ja kohandage neid pärast värskendamist uuesti .- Kui värskendus ebaõnnestub, taaskäivitage lennuk, kaugjuhtimispult ja DJI GO 4 või DJI Assistant 2 Mavici jaoks ja proovige uuesti.

Via: DroneDJ. (TagsToTranslate) Mavic 2 Pro (t) Mavic 2 zoom (t) vidina droon (t) (t) dji (t) püsivara (t) värskendus (t) värskendus (t) värskendus