Püüdke rakendusega Spectre pikki säritusi ilma statiivita

App Store’is on tuhandeid fotorakendusi. Kahtlemata räägime ĂĽhest kõige täidetumast segmendist, millel on kauplustes suur valik. Ăśks neist on kuulus halogeniidikaamera ja kui selle loojad otsustavad mõne teise rakenduse käivitada, peaksime sellele tähelepanu pöörama.


Spectre Kaamera rakenduse ikoon

SEE Spectre kaamera on eesmärk: aidata teil pildistada pikaajaline kokkupuude. Kas teate fotot, kuhu rahvahulk kadus? Või valgusjõgesid moodustavad autovalgustid? Või kes teab, juga, mis näeb välja nagu maal? Siis see seal on!

Niisuguste heade piltide jäädvustamise suur raskus seisneb selles, et see ei suuda kaamerat stabiilsena hoida. Samuti on selle efekti saavutamiseks vaja häid valguse kohandusi teha. Spectre tegeleb nende punktidega korralikult, kasutades tehisintellekti ja kuritarvitades seda. Pidevate fotode asemel jäädvustab rakendus mõne sekundi jooksul sadu fotosid ja paneb need kõik kokku – just see võimaldab teil iPhone’ist kinni hoida, selle asemel et olla sunnitud täiusliku stabiilsuse säilitamiseks kasutama statiivi või muud.

Kõik Spectre tehtud fotod salvestatakse nimega Otsepilt. Nii saate lõpptulemust vaadata fotona või vaadata kogu säritusprotsessi algusest lõpuni – saate seda reguleerida 3–9 sekundi jooksul.

Allpool olev video annab meile ülevaate rakenduse võimalustest:

See ilurakendus maksab App Store’is ainult 7,90 dollarit ja ĂĽhildub vähemalt iPhone 6-ga või uuema versiooniga, mis töötab iOS 11-ga. Sellised funktsioonid nagu stseenituvastus nõuavad siiski iOS 12-d – nii nagu tehisintellekti abil stabiliseerimine nõuab vähemalt iPhone 8-d.

MacRumorsi kaudu