contador gratis Skip to content

QooCam 8K on esimene 360 ​​taskukaamera, mis pildistab 8K kiirusel

QooCam 8K on esimene 360 ​​taskukaamera, mis pildistab 8K kiirusel

KanDao kuulutas välja 360-kaamera, QooCam 8K, mis on esimene taskukaamera, mis pakub eraldusvõimet. Filmida saab kiirusel 8K30 kaadrit sekundis, 4K60 või 30 kaadrit sekundis või aegluubis režiimis 4K120 kaadrit sekundis. Selle vaatenurk on 200 ja 360 piltide tootmiseks kasutatakse kahe objektiiviga süsteemi, näiteks GoPro Fusion, lisaks on sellel 2,4-tolline ekraan süsteemis navigeerimiseks ning video- ja fotode eelvaateks.

Fotode tegemiseks ja salvestamiseks on kaameral sensor 1 / 1,7 ". Ehkki see näeb välja väike, pole see siiski nii kompaktne, seadme suurust ei avalikustata, sest video põhjal võib arvata, et see on pisut suurem kui DJI Osmo Pocket. Lõppude lõpuks on näha 30MP näidispilte. erakordne.

Et tagada QooCam 8K salvestamine kõrge eraldusvõimega, sisestatakse vidinasse 3600mAh aku. Lisaks, mida suurem on eraldusvõime, seda suurem on faili suurus, selleks on sellel 64 GB sisemist salvestusruumi ja ruumi ka microSD-kaardile. QooCam 8K soovituslik hind on 589 USA dollarit (~ R 2447,00 dollarit).

Taskukaamera võib olla väga kasulik mitte ainult kaasaskantavuse jaoks, kuna enamikul inimestel on juba nutitelefon kaasas, vaid erakordse kvaliteediga, mida pakub see vidin video- ja fotofunktsioonidel.

Sony paljastas esimese pildi, mis tehti uue IMX686 sensoriga

Sel aastal saatsime DJI Osmo Pocketi suurepärase seadmena, millel on stabiilne salvestus 4K-s ja mis ei mahu mitte ainult taskusse (sõna otseses mõttes), vaid ka peopessa. Veel üks toode, mida selles segmendis meeles pidada, on GO versioonis üheksandat aastat turule toodud kaamera Insta360, mis on väga väike, pöidla suurune ja kaalub vaid 20 grammi.

Samuti on oluline meeles pidada GoPro, mis paistab silma ekstreemspordiga seotud omaduste tõttu. Sel aastal tõi ettevõte turule GoPro Hero Max ja vähendas isegi vidina eelkäija GoPro Fusion 360 50%.

Allikad: KanDao, Kanaovr. (TagsToTranslate) qoocam (t) 8k (t) 360 (t) camera (t) camera 360 (t) pocket camera (t) qoocam 8k (t) go pro (t) gopro (t) dji (t) osmo tasku ( t) kaasaskantav kaamera