Qualcomm ja Lenovo kuulutasid välja 5G toega arvutid, mida „toidavad“ Snapdragon 8cx protsessorid

Lenovo ja Qualcomm teatasid partnerlusest, mille eesmärk on välja töötada esimene projekti 5G sĂĽlearvuti, mis põhineb Snapdragon 8cx protsessoril, “Project Limitless”. Need kaks ettevõtet näitavad peaaegu lõplikku versiooni, kus modemi toodab ka Qualcomm, antud juhul Snapdragon X55 5G. Uued arvutid on saadaval 2020. aasta jooksul, kuigi turule toomise kuupäeva pole teada antud.

Mis puutub teistesse Snapdragoni protsessoritega varem toodetud sülearvutitesse, siis saab Project Limitless 8cx kasutusele võetud täiustustest, mis kajastuvad jõudluses, aku pikaealisuses ja ühenduvuses.

Eelmise aasta lõpus välja kuulutatud Snapdragon 8cx protsessor sisaldab nelja ARM Cortex-A76 Kryo 495 Gold südamikku ja nelja ARM Cortex-A55 Kryo 495 südamikku hõbedast koos GPU Adreno 680-ga. Omakorda esitatakse Snapdragon X55 5G modemit 2019. aasta alguses võimaldab teoreetiliselt alla laadida kuni 7 Gbps.

tech lenovo 5g “data-title =” tech lenovo 5g – Qualcomm ja Lenovo teatasid Snapdragon 8cx protsessori toitel olevatest 5G toega arvutitest – SAPO Tek “> tech lenovo 5g

Qualcommi asepresident Alex Katouzian leidis oma avalduses, et “koostöö Lenovoga pakub tarbijatele ja ettevõtetele transformatiivseid kogemusi 5G vähese latentsusega ĂĽhenduvuse kaudu”. Qualcomm ega Lenovo ei ole aga hinnakujunduse kohta mingeid ĂĽksikasju avaldanud, viidates sellele ja muule konkreetsele teabele järgmise aasta algusele.