Qualcomm kuulutas välja uue Gobi kiibi, mis sobib ideaalselt iPadi ja iPhone'iga

Qualcomm kuulutas välja uue Gobi kiibi, mis sobib ideaalselt iPadi ja iPhone'iga

Qualcomm kuulutas täna välja viienda põlvkonna Gobi kiibi, mis on võimeline ühendama LTE, LD-LTE, TD-SCDMA, HSPA + ja EV-DO võrkudega. Lahedam on selle uue kiibiperekonna puhul see, et nad toetavad ka mitut riba, mida kasutatakse nii Aasias kui ka USA-s, muutes ruumi tõelistele globaalsetele seadmetele.

Qualcommi logo

Uus kiip on mõeldud tahvelarvutitele ja sülearvutitele (see on võimalik ka nutitelefonidele) ning ühildub ARM- ja Inteli (x86) arhitektuuridega.

See on ideaalne kiip järgmise põlvkonna iPadide valmimiseks, millest teatatakse varsti, 7. märtsil. Selle abil saab Apple lisaks Brasiilia 3G-võrkudega ühilduvuse säilitamiseks luua ka ühe seadme, mis ühildub Ameerika, Euroopa ja Aasia 4G võrkudega.

Kas soovite rohkem? Maailma suurima operaatori China Mobile võrk kasutab LD-LTE (4G) ja TD-SCDMA (3G) tehnoloogiat. Teisisõnu, uus Qualcomm Gobi kiibiga varustatud tulevane iPhone lahendab probleemi iGadgets, avades Apple'i turu veelgi neile, kes seda ei tea, sõlmis Ma äsja partnerluse Hiina suuruselt kolmanda Hiina Telecomiga.

Ainus probleem on see, et Qualcomm ei maininud teavet uute kiipide saadavuse kohta. Kuid miski ei takista Apple'il mingisuguseid eelistusi, uuele tehnoloogiale juurdepääsu saamine enne konkurentsi põhjustel puudust pole.

(9to5Maci kaudu)