Qualcomm sai järjekordse tagasilöögi, sest Google, Microsoft, Samsung ja teised liitusid vaidluses Apple'iga [atualizado]

Qualcomm sai järjekordse tagasilöögi, sest Google, Microsoft, Samsung ja teised liitusid vaidluses Apple'iga [atualizado]

Kui jälgite meid iga päev, peaksite tähelepanu pöörama sellele, et igal nädalal on selle juhtumi kohta uus episood Apple vs. Qualcomm. Lõpuks esitas mobiiltelefonide kiibistaja kohtusse kaevamise neli Ma tarnijat, kes süüdistasid Qualcommi monopolidevastaste seaduste rikkumises. Eile õhtul muud pöörded, nagu teatas Reuters.

Arvuti- ja kommunikatsioonitööstuse liit (Arvuti- ja kommunikatsioonitööstuse liitmille liikmestaatus ettevõttes on Tähestik (Google'i emaettevõte), Amazon.com, Microsoft, Facebook, Samsung, Intel, Netflix, eBaymuu hulgas Ameerika Ühendriikide rahvusvahelise kaubanduskomisjoni (USA rahvusvaheline kaubanduskomisjonvõi ITC), mis lükkab tagasi Qualcommi taotluse keelata iPhone'i import.

Nagu me juba teavitasime, paluvad kõik Qualcomm selle lahingu tõttu ITC-l keelata nende kiipideta iPhone'i ja iPadide import USA-sse (praegu pakub Intel Ma jaoks ka mobiilsideühenduse kiipi).

Assotsiatsiooni hinnangul avaldaks keeld mobiiltelefonide "olulist mõju pakkumisele" ja ohustaks tarbijaid.

Qualcomm on kasutanud oma turgu valitsevat seisundit konkurentide allasurumiseks ja konkurentsimaksude kehtestamiseks. Kui ITC annab erandkäsu, aitab see Qualcommil kasutada oma monopoolset võimu Apple'i võimendamise suurendamiseks ja võimaldab tarbijatel seadmeid tõsta.

Kuid veelgi olulisem on avatud konkurentsi põhimõte, mis on ajalooliselt olnud oluline Ameerika majanduse edu saavutamiseks. ITC-l on võimalus paremini austada konkurentsivastast käitumist või lükata tagasi selle tarbija- ja tarbijavastase turu nõudmised.

Ed Must, Arvuti- ja kommunikatsioonitööstuse liidu tegevjuht.

Üllatav on näha, et Samsung ise, Apple'i suur rivaal nutitelefonide turul ja kelle kohta väidetakse, et ta on iPhone'i keelust palju kasu saanud, toetab kaudselt Mait.

Neist kaks: Qualcomm kannatas selle uue vastuhaku, kuna oli oma väites tegelikult vale või nägi ühingusse kuuluv ettevõte / mobiilsete seadmete tootja suurepärast võimalust näha, et Apple sel juhul võidukalt välja tuleb, ja hiljem ka oma Qualcommiga sõlmitud lepingu üle uuesti läbi rääkida, täna pole peaaegu ühtegi nutitelefoni, mis ei kasutaks San Diego tootjate kiipe.

näpunäide alates Robson

Uuenda 21/21/2017 19:21

Nagu me ütlesime, nii Intel on arvuti- ja kommunikatsioonitööstuse ühingu osa. Kuid tootja otsustas esitada iseseisvalt ITC ametliku kaebuse (PDF), kinnitades muu hulgas, et Qualcommil on praegu monopol tänu konkurentsivastasele tegevusele, mitte oma toodete või uuenduste tõttu. .

Lisaks teatas Intel, et Qualcomm rikkus kohustusi, mis on seotud ettevõtetega, kes pidid litsentseerima standardeid (st konkurentidele olulised patendid), rikkudes kohustusi organisatsioonide suhtes, kes kontrollivad suuri patendirühmi. Samuti tõi ettevõte välja, et Qualcommi litsentsileping välistab konkurendid, näiteks Intel ise, konkureerimise olulistes Apple'i ettevõtetes (nutitelefonide turul), pakkudes konkurentsivõimelisi traadita kiibikomplekte.

läbi AppleInsideri