Qualcommi sõnul on Apple võlgu teile 7 miljardit dollarit

Pikk seebiooper venib endiselt Apple ja Qualcomm kogu maailma kohtutes võitis just uue vooru. Pärast viimast kaotust Saksamaal ĂĽtles mikrokiibi hiiglane eelmisel nädalal Californias kuulajate seas, et Apple’ist saab võlgu umbes 7 miljardit dollarit (umbes R miljardit dollarit) maksetena autoritasu hilja.

Vastavalt Reuters, esitati sĂĽĂĽdistused San Diego föderaalkohtule, kus Apple säilitas oma palgata positsiooni autoritasu Qualcomm kaaluks sobimatut kollektsiooni. Apple väidab, et tema partnerid / konkurendid teenivad kaks korda kasumit: esmalt mĂĽĂĽes ise iPhone’i täiendavaid osi ja seejärel neid ĂĽle koormates autoritasu et Apple peab maksma (oma Hiina autotootjate kaudu).

Selle esialgse sĂĽĂĽdistuse vaidlus tuli päevavalgele mitmel põhjusel: Qualcomm sĂĽĂĽdistas Apple’i selles, et ta edastas oma saladused Intelile, ĂĽhele oma suurimast konkurendist, ja palus isegi keelata iPhone’i import Ameerikasse. Liit. Apple omakorda on hiiglase kohtusse kaebanud mõju kuritarvitamise ja ĂĽlehinnatud patendilitsentside eest.

Millega see kõik lõpeb, ei tea keegi. Mida ma tean, on see, et kui me mingil ajahetkel kujutame ette võimalust, et seebiooper lõpeb, siis usun, et eksime – see mähis jääb avatuks mitmeks kilomeetriks, kuni leiame lahendusest mõned jäänused.

MacRumorsi kaudu