Qualcommi tegevjuht kordas, et vaidlus Apple'iga on lõppemas

Qualcommi tegevjuht kordas, et vaidlus Apple'iga on lõppemas

Neist kaks: või Qualcommi tegevjuht, Steve Mollenkopf, tõstab ettevõtte ja Apple'i vahelise protsessi käigus valge lipu või annab teile teada, et Ma ei taha rääkida kiibitootjatega, kes soovivad sellele tulele rohkem kütust lisada.

Pole teada, milline neist variantidest on kõige tõenäolisem, kuid tõsiasi, et San Diego ettevõtte juhid väidavad taas, et Apple'iga peetud juriidilise lahingu lahendus on peatselt käes, seisab programmi intervjuus. "Hull raha", mida väljendas CNBC.

Me räägime minust alati väga järjekindlalt, et aasta teisel poolel ja järgmise aasta alguses, kui me peaaegu leidsime lahenduse ja me ei näinud midagi sellest erinevat.

Mollenkopf seob saabumise ja tagasilöögid Ma-ga "tegevustega, mis on kooskõlas mängu neljanda poolega, mitte esimesega" (viidates võib-olla korvpallimängudele vms). Tegevjuhi sõnul rääkisid Qualcomm ja Apple endiselt "nagu ettevõtted" ja et kiibitootjad teeksid hea meelega uuesti Apple'iga koostööd, pannes rõhku järgmise iPhone'i jaoks 5G-modemi tootmisele.

Nagu me ütlesime, oli Mollenkopf kommenteerinud, et imbroglio lahendus Apple'iga võidakse teha kohtuväliselt ja ettevõte arutas otsust. Võib juhtuda, et juhid üritavad luua Qualcommile häid suhtekorraldusi, kuid me saame alles teada, kuidas see lahing aja jooksul lahendatakse.

Lisaks juriidilisele vaidlusele Apple'iga on Qualcomm ka Apple'iga kohtuprotsessi keskel Föderaalne kaubanduskomisjon (FTC), kus ettevõte oli sunnitud litsentsima osa oma modemi tootmisega seotud patentidest konkurentidele, näiteks Intelile.

läbi 9to5Mac