Apple süüdistab Qualcommi oma kiibidest topeltkasumi saamises;  soovite lõpetada iPhone'i laadimise [atualizado: Qualcomm responde]

Qualcommil on Apple’iga seotud kohtuvaidluses puudu kaks olulist lahingut ja seebiooper võib lõppeda

Ma olen aus ja tunnistan, et pärast viimaste nädalate segadust unustasin selle kaasahaarava romaani veidi Apple ja Qualcomm mängida kohtus rolli.

Ma ei tea, kas te tunnete samamoodi, kuid sellest hoolimata on siin meeldetuletus selle uskumatu loo kõige asjakohasematest peatükkidest kronoloogilises järjekorras (vanimast uusimani):

Kas te hingate? Niisiis liigume järgmise peatĂĽki juurde: Qualcommil oli kaoses just kaks väga halba kaotust – mis hiljutisi sĂĽndmusi arvestades ei ole mikrokiibigigandi jaoks hea uudis. See tähendab, et juba mõnda aega ei ole kõik õigluse otsused tema kasuks.

Esimese otsusega tehti kindlaks, et Qualcomm ei saa takistada Apple’il hagi esitamist oma partnerite / oponentide vastu (?) Teistes riikides, näiteks Ameerika Ăśhendriikides. Teine on seotud ettevõtte kavatsusega sundida Apple’i partnereid, nagu Foxconn ja Pegatron, maksma autoritasu tehnoloogia litsents – autoritasu mille Apple lõpetas mõnda aega tagasi maksmise. Kohus leidis, et taotlus oli alusetu ja seetõttu ei saa kiibigigant iPhone’i mĂĽĂĽgist sentigi enne, kui asi on lahendatud.

Seda silmas pidades on võimalik, et jõuame selle emotsionaalse teeraja lõppu: Qualcomm kaotab lõppkokkuvõttes iga mĂĽĂĽdud iPhone’iga tegelikult raha ja jätkab kindlasti oma erimeelsuste lahendamist Apple’iga (ja muu maailmaga). kokkusattumus) võimalikult kiiresti haava peatamiseks.

Selles valguses tuleb märkida, et ettevõtte litsentsimisosakonna juhataja Derek Aberle teatas, et lahkub ettevõttest aasta lõpus – see muidugi viitab muutusele modus operandi sealsed asjad ja muud silmapiiril olevad perspektiivid.

Vaatame, mis saab sellest loost lähikuudel …

AppleInsideri kaudu