MacBook'i hinnad õpilastele langesid Brasiilias 100 dollari võrra

Quanta Computer saavutas uue käiberekordi, isegi tootmise vähenemisega

Quanta Computeri toodang novembris oli pisut madalam kui eelmistel kuudel: võrreldes oktoobriga toodeti selles teistele ettevõtetele (nende hulgas Apple) 100 tuhat vähem sülearvuteid. Kuid see, et ta vastutas MacBooki tegemise eest, võimaldas vaid ühe kuuga teenitud uute tulude rekordit purustada tänu Ma toodete kõrgele hinnale seoses teiste ettevõtetega, kus ta töötas, mis oli väga kallis ja kannatanud. müügi langusega.

Vastavalt DigiTimesQuanta novembri müügitulu oli 3,8 miljoni toodetud sülearvuti kohta 2,88 miljardit dollarit, mis on 36,6% rohkem kui 2008. aasta samal perioodil ja 8% võrreldes oktoobriga. Vastupidiselt on mõned personaalarvutitootjad hakanud tundma netbookide edu ja kogevad olulist müügi- ja müügitulu langust, põhjustades toodangu määra langust.

Quanta neljanda kvartali lõpptulemused on eeldatavalt siiski sellest väiksemad, kuna detsembris oodatakse tootmise langust. Isegi sellisel juhul on sissetulekute kasv 15 kuni 20%, ehkki varuosade tarnimisega seotud probleemid võivad seda ikkagi mõjutada.

(AppleInsideri kaudu)