Quidesti jaoks on programmeerimise tulevik koodide automaatne genereerimine

Quidgest asutati 1988. aastal ja esimene Genio abil ehitatud sĂĽsteem ilmus kolm aastat hiljem, 1991. “Meil on selles valdkonnas alati olnud ressursside puudus ja mingil hetkel tekkis mõte luua tarkvara automaatselt genereeriv platvorm”. Nii sĂĽndis Genio.

Intervjuus SAPO Techile selgitas Cristina Marinhas, et platvorm muudab tänapäeva keele programmeerimiskeeleks, võimaldades inimestel täiesti erinevatest ja erinevatest aladest, ilma tehnoloogiaõppeta, arendada infosüsteeme.

“Arvutitehnika kursusel peate muidugi õpetama kodeerimist, kuid see tuleb kombineerida automatiseerimisega.”

„Meil on arenduse valdkonnas inimesi ajaloost, keemiast, juhtimisest. Agronoomiast spordini ”. See on võimalik ainult tänu kõrgetasemelisele suhtlemisele klientidega, rõhutab Quidgesti tegevjuht. “Oleme alati kursis, et hinnata, kas see sobib kliendi kavandatud ideega”. Ja sel juhul testitakse protsessi käigus ka sĂĽsteemi kvaliteeti. “See ei ole lõpp, nagu tavaliselt seda tĂĽĂĽpi projektide puhul.”

Cristina Marinhas toob välja, et tarkvaratööstus on see, kus tootjad on olulisemad kui tarbijad ja mis peavad muutuma. „Siiani dikteerivad tootjad reegleid:„ Meil ​​on see tarkvara kohandatud, siin see siin on. Me ei puutu seda, sest see on keeruline, selle ehitamine võtab aastaid, väga kallis, kõik see, ”kritiseeris ta. “Siin on meil täiesti erinev vaade: tarkvara on tööstus, see tähendab, et see peab tootma tarkvara, mida on lihtne muuta ja kohandada.” Ja viis seda teha on automatiseerimise ja koodide automatiseeritud genereerimise kaudu, leiab ta.

Majanduskliima on muutunud, kuid siiski on vaja muuta otsustajate mõtteviisi

See aasta on olnud Quidgestile hea. “See oli majanduskasvu aasta Jamaical toimuva rahvusvahelise projekti ja Universidade Nova suurprojekti arvelt,” ĂĽtles Cristina Marinhas. 2019. aasta prognoos läheb samas suunas: “kasvada saagikuses ja inimestes”. Ja ka riikides, keskendudes Euroopale. “Alustame seda aastat mitme asjaga perspektiivis. Riiklikul tasandil on meil portfellis mitu projekti, mis võimaldavad meil esialgu kindlust saada. Saksamaal on meil ka olulisi projekte, ”rääkis vastutav isik. Samuti kinnitas ta, et ettevõte jätkab värbamist, nagu see on juhtunud.

“Riiklikul tasandil on minu arvates veel palju teha. Peame andma Portugali ettevõtetele võimaluse näidata oma väärtust. “

Ăśks Quidgesti asutajatest arvas, et riigi majandus liigub, kuid rahvusturgu vaevab vana probleem: et ikkagi on palju otsustajaid, kes ei ostnud Portugali ettevõtetest. See on “laiskade otsuste” kõnekäänd, kus teisi võimalusi ei hinnata ega analĂĽĂĽsita ning paljud valitakse seetõttu, et teised valivad või teevad. “Meie otsustajate mentaliteet, olgu nad siis avalikud või eraviisilised, on endiselt väga suur. Väliselt eelistavad nad seda, mis on nende oma ”.

Ja seetõttu on Quidesti tulemused läbi viinud paljusid projekte väljaspool Portugali. “Me võistleme palju rahvusvaheliste ettepanekute pärast. Riiklikul tasandil tuleb minu arvates teha rohkem. On oluline, et nad annaksid Portugali ettevõtetele võimaluse näidata oma väärtust. Usaldushääl ”.