contador gratis Saltar al contenido

R.I.P., Twitter for Mac: rakendust pole enam allalaadimiseks saadaval ja see lakkab töötamast 30 päeva jooksul

R.I.P., Twitter for Mac: rakendust pole enam allalaadimiseks saadaval ja see lakkab töötamast 30 päeva jooksul

Ajalugu Twitter Macile täis tõusud ja mõõnad. Kõik sai alguse kaunist rakendusest nimega Tweetie, mille töötas välja Loren Brichter ja kes, uskuge mind, oli iOS-is liikumise "tõmba värskendama" eelkäija.

Twitter peab seda suurepäraseks võimaluseks omada ametlikku suhtlusklienti ja otsustab selle saada. Brichter asus isegi ettevõtte heaks tööle. Mõni aeg hiljem hakkas macOS-i rakendus libisema, kuni see muutus peaaegu ebaoluliseks paralleeliks, Brichter lahkus Twitterist.

Hiljem otsustas Twitter uuesti panustada Apple'i töölaua platvormile, investeerides aega ja raha omapärastesse rakendustesse. Kuid jällegi jäeti ta jälle, tema surm määrati järgmiseks 30 päeva.

Kurb Paljud, kuna sotsiaalvõrgustikud eiravad täielikult MacOSi originaalset kasutuskogemust, julgevad nad parima kogemusena soovitada veebis Twitterit.

Keskendume oma jõupingutustele erakordse Twitteri kogemuse osas, mis on ühtne kõigil platvormidel. Nii et alates tänasest pole Mac'i Twitteri rakendus enam allalaadimiseks saadaval ja 30 päeva jooksul seda enam ei toetata.

Macis täieliku Twitteri-kogemuse saamiseks külastage veebis olevat Twitterit. twitter.com

Mina, kes kasutan seda rakendust kasutades, nõustun lugejate / arendajate Guilherme Rambo arvamustega:

Emotikonid on selles küsimuses valed piiksuma. Nad tahavad kasutada ""

Kuid ühte asja ei saa eitada: selline suhtumine tõestab Mac App Store'i allakäiku ja Apple'i vajadust liikuda, et Mac-i rakendused ei kaotaks ettevõttes tähelepanu. Pole ime, et levivad kuulujutud, et 2018. aasta ülemaailmsel arendajakonverentsil (WWDC) teatab Ma, et rakendusi saab arendada iOS-i ja macOS-i (projekti, mida sisemiselt nimetatakse Martsipan).

Võib-olla ei pruugi Twitter isegi sellele mõelda, päästetöödest, ehkki elegantsem oleks eeldada, et kõik on hästi välja kuulutatud.

Noh, tegelikult peate teie, kes kasutate Maci jaoks Twitterit, kuskile rändama. See töötab veebis, nagu nad soovitavad. Täpsemalt, lühikese aja jooksul pole see idee midagi ja eelistan alati omamaise rakenduse kogemust, kuna see on midagi süsteemi tervikuna palju integreeritumat. Kui te arvate ka nii, siis olen kindel, et teil on näiteks palju parem kogemus rännates näiteks Tweetbotisse või Twitterrificisse (mis otsustasid selle hetke ärakasutamiseks täna oma hinda alandada).


Kahjuks ei leitud rakendust.


Twitterrific rakenduse ikoon: Tweet Tee

Kui siirdate ühte neist, siis kasutage ja laadige alla iOS-i vastavad versioonid:


Twitterbot 5 Twitteri rakenduse ikooni jaoks


Twitterrific rakenduse ikoon: Tweet Tee