"Raam": Samsungi televisiooni uus versioon jõuab Portugali ja toob kunsti teie koju

“Raam”: Samsungi televisiooni uus versioon jõuab Portugali ja toob kunsti teie koju

Uus liin “Frame” jõudis sel kolmapäeval Portugali turule. Erinevate pakutavate ressursside hulgas toob see varustus kunsti koju läbi reĹľiimi Art Mode – funktsiooni, mis võimaldab teleril välja lĂĽlitada maali või fotot.

QLED-tehnoloogiaga, mis tagab 4K pildikvaliteedi, sisaldab uus raam “The Frame” mitmeid nutifunktsioone, mis Samsungi sõnul pakub “paremat vaatamiskogemust”. Lisaks kunstireĹľiimile sisaldab see varustus kahte andurit, ĂĽks heleduse jaoks, mis reguleerib ekraani värvi ja heledust toa keskkonnale, pakub seadistust kunsti kuvamiseks reaalse ekraanina ja liikumisandur, mis tuvastab teie kohaloleku ja esitleb kunstiteoseid teleriekraanil, lĂĽlitab selle välja kui jätate ruumi energia säästmiseks.

Samsung on ka veendunud, et see teler pakub kõrget kontrastsust, sügavamaid ja tumedamaid musti ning 100% värvimahtu ka kunstiteoste puhul, kui teler on välja lülitatud.

Selle kunsti juurde pääsemiseks kodus peate installima rakenduse Samsung Art Store, mis pakub üle 1200 kunstiteose tuntud kunstnikelt ja fotograafidelt, sealhulgas Cezanne, Rubens, Monet, Boset, Klimt, Van Gogh ja paljud teised. Rakendus sisaldab ka muuseumide ja galeriide teoseid.

Telerit saab paigaldada mitmel viisil, alates Studio Standi toest (põranda teleri tugi) kuni nähtamatu ühenduskaabliga seinainstallatsioonini

Samsungi „The Frame” integreerib ka kaubamärgi hääljuhtimisplatvormi Bixby, mis muudab selle televiisori nutiseadmeks, võimaldades kasutajatel televisiooni- ja voogesitusplatvorme häälkäskluste abil juhtida.

Portugalis on “Frame” saadaval ainult valitud kauplustes, näiteks El Corte InglĂŞs, Worten – Colombo, Norteshopping, PortimĂŁo, Vasco da Gama ja FNAC Cascais. MĂĽĂĽgil oleva mudeli suurus on 43 tolli, soovitatud jaehind on 999,99 eurot. 55-tollise mudeli puhul on väärtus 1 599,99 eurot.