IGRE

Raamatute vahetamine telerist

Optimus Clix teatas täna teleteenuse kasutajatele uue funktsiooni olemasolust: juurdepääs raamatute jagamise kogukonnale Winking Books. Selle kasutamine on tasuta ja seda vahendavad uued rakendused, millele pääseb juurde telemenüü kaudu.

Selle rakenduse kaudu saavad operaatori Sonaecomi kliendid diivanilt lahkumata vahetada kodus olevad raamatud, mida nad enam ei vaja, teiste vastu, kellele soovitakse juurde pääseda ja mis omakorda pole enam praegusele omanikule atraktiivsed.

Protsess on lihtne ja algab registreerimisest kogukonnas – see võib olla Winking Books’i veebisaidil või telerirakenduses. Seejärel peate punktide saamiseks teenuse kontole lisama raamatud.

Iga raamat on väärt ühte punkti ja tellimise alustamiseks peab teil olema vähemalt kümme punkti. Kui need nõuded on täidetud, valige lihtsalt olemasolevast teoste kataloogist, mida soovite koju saada.

Raamatud saadetakse posti teel (CTT kaudu), postikulu kannab saatja. “Ainus sellega kaasnev kulu on raamatute postiteenuse kaudu saatmise väärtus, kuna sissepääs ĂĽle 1 euro on 100% tasuta,” rõhutab operaator.

See on “kriisi” ajal, kui otsevahetused näivad ĂĽha hoogustuvat ja Winking Books’i projekt on selle trendi teine ​​näide. Eelmisel aastal kahe portugali keele poolt käivitatud platvorm on saadaval ka inglise ja itaalia keeles, koondades kasutajaid ĂĽle kogu maailma, kes jagavad vajalikke ebameeldivaid raamatuid. Need säästavad mitte ainult raha, vaid ka keskkonda, tuues esile projekti veebisaidil vastutajad.

Teenus koondab tuhandeid pealkirju kõige erinevamatel teemadel ja avaldatakse mitmes keeles väljaandeid, lisas Optimus pressiteates.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH