Rage 4 tänavad kuulutati välja paljude sarja fännide üllatamiseks

Axel ja Blaze on naasnud Streets of Rage sarja naasmisega videomängude maailma!

Paljude 1990. aastatel üles kasvanud mängijate jaoks on see viik Viha tee hõivavad nende südames erilise koha. Aastal toimunud konsoolisõja ajal Sega ja Nintendo, see on ideaalne versioon Viimane võitlus kuni Sega Genesis (Mega Drive Euroopas ja Brasiilias). Välja arvatud mõned fänniprojektid, on sari olnud surnud alates 1994. aastast, kuid kirjastaja Teie punkt ja arendusmeeskond aadressil Sisalikuubik, kes tegi koostööd erakordsel stardil Imepoiss, tagasi tooma Viha tee 4.

Lahtised rullid!

Seeria uue tiitli väljakuulutamine ĂĽllatas kõiki. Peamiselt seetõttu, et peale projekti avalikustamise käivitati ka mängu veebisait, kus avaldati pealkirja ĂĽksikasjadega haagis. Siiani pole välja kuulutatud uute Streets of Rage’iga ĂĽhilduvaid konsoole, kuid võime eeldada, et mäng on saadaval PC, PS4, Xbox One ja Nintendo Switch jaoks.

Viha tee 4Axel Stone saab taas rohkem hitte!

Stiili, mis ühendab käsitsi joonistatud visuaalid ja 1990ndate seeria originaalmängude hõngu nostalgiat, lõi sama meeskond, kes vastutas klassikalise Wonder Boy kujundamise eest. Sellegipoolest on mängu keskmes ikkagi arcade beat n stiil, žanr, mida esindavad suurepärase kvaliteediga Raevu tänavad.

Treilerist näeme, et kaks sarja algset tegelast on tagasi: Kirvekivi ja Blaze Fielding. Võimalik, et peategelane peab taas kasutama kõiki rusikaid ja löögijõude, et puhastada vägivalda ja linna terroriseerivaid kuritegelikke tänavaid.

Viha tee 4Blaze Fielding on endiselt ilus ja surmav.

Lisaks on meil pilguheit mõnele mängule, mis haarab kaunilt algse mängustiili, kuid lisab uuenduslikke toone, aga ka näite heliribasid ja ümber kujundatud tegelaskuju.

Viha tee 4Käsitsi joonistatud välimusega säilitab see uus mäng nostalgiat.

Lisateavet, nagu ühilduvad konsoolid ja väljaandmise kuupäev, peaks peagi ilmuma ametlikul veebisaidil. Kuigi klassikaline IP ümberseadistamine on alati murettekitav väljavaade, loodame, et need jõupingutused osutuvad väga edukaks. Tutvuge alloleva mänguteatise treileriga: