IRS-i pakkumine Interneti kaudu tagab taas varajase tasumise

Rahandus hakkas elektroonilisi kaardimakseid läbi viima juulis

Alates juulist hakkab maksuhaldur varjama teavet portugallaste kasutatavatelt krediit- ja deebetkaartidelt. Seda sammu kinnitas täna maksuküsimuste riigisekretär Paulo Núncio parlamendis toimunud kuulamisel.

Nagu teatas Dinheiro Vivo, selgitas ametnik, et pangad olid juba finantsteenustele saatnud elektrooniliste tehingutega seotud andmeid, mis sisaldasid ülekandeid sularahaautomaatide ja krediitkaartidega. Juulis peaks kõik olema teenindamiseks valmis, et hakata olemasolevat teavet ületama.

See samm on osa maksupettuste ja maksudest kõrvalehoidumisega võitlemise algatustest, mis põhinevad maksumaksja andmete ristumiskohas. Tehnoloogia on selle protsessi oluline osa, nagu ka inimkapital, mida tugevdab 350 uue inspektori integreerimine.

Kuni aasta lõpuni kasvab maksuinspektorite arv jätkuvalt, hinnanguliselt umbes 3000 töötajat. Sel eesmärgil võetakse selle aasta lõpuks tööle umbes 1000 uut inspektorit.

Pettusevastane võitlus on valitsuse seatud prioriteet ja see motiveerib tegutsema mitmes valdkonnas. 1. aprillil – meetmete jõustumise kuupäeval – hakkas järgmised kolm kuud kestev järelevalvemeetmed ettevõtetega, kelle arved ĂĽletasid 125 tuhat eurot, tagama, et nad on kasutusele võtnud sertifitseeritud arveldustarkvara. , kusjuures seadus hakkab kohtusse pöörduma.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira