Rahvusvaheline laienemine aitab Netflixil jõuda 60 miljoni kasutajani

Rahvusvaheline laienemine aitab Netflixil jõuda 60 miljoni kasutajani

Netflix lisas ja järgis. Ja häid tulemusi on tulnud nii kodu-, USA kui ka rahvusvaheliselt turult, kus ettevõte on teinud oma suurimad panused. Kokku ja selle aasta esimese kolme kuu jooksul kogus Netflix neli miljonit tellijat.

Vahepeal on USA-s abonentide arv jõudnud 40 miljonini, välismaal onu Sam on platvormi kasutajate arv jõudnud 20 miljonini. Selle tulemusena kasvasid tulud 1,57 miljardi dollarini, kuid kasumid langesid.

Seda seetõttu, et sisu levitajad on kindlustanud oma investeeringu ka ülimenukatesse eksklusiivsarjadesse kogu maailmas, nagu näiteks lavastus House of Cards ja Orange is The New Black.

AinuĂĽksi 2014. aastal sai Netflix 13 miljonit uut abonenti, mis on kasulik ettevõtte tulevikule ja mitte tänasele päevale – see oli tänu rahvusvahelisele laienemisele, mis lõpuks kasumit vähendas. Selle aasta esimeses kvartalis vaid 23 miljonit dollarit.

Pange tähele, et Netflixi teenus on juba saadaval mitmes Euroopa riigis ja Portugali pole veel nimekirjas. Selle teenuse edu dikteerib isegi seda, et mõnel Euroopa teleril hakkab selle teenuse jaoks olema spetsiaalne võti.

Huvilised saavad lugeda ka artiklit, mis selgitab, miks Portugalil pole Netflixi ja muid sarnaseid teenuseid saadaval.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi