RAID: Shadow Legends on uhke graafikaga RPG

Teleria fantaasiamaailm on täis fantastilisi olendeid, võimsaid koletisi ja legendaarseid sõdalasi, kes peavad vangistatud vaenlase armee ületamiseks jõud ühendama. Fantaasiamängude jaoks on valikus 16 “meistrite” fraktsiooni erinevatest klassidest: vibulaskjad, orkid, maagid ja sõdalased.

Mäng pakub tasakaalustatud meeskonna loomiseks sadu märke, mida koguda ja värvata. Ja see hõlmab ka surmatuid, rüütleid, päkapikke, nekromante ja teisi. Vaenlase hordide ja nende ülemuste ületamiseks peate leidma spetsiaalsed esemed, soomused, mõõgad ja muud relvad, mis suurendavad teie vastase kahju.

Samuti on paremusjärjestused mängijate tulemuskaartide järgi, mitme mängijaga PvP lahingutes. Mäng julgustab teid isegi spetsiaalsele varustusele juurdepääsu saamiseks teiste mängijatega silmitsi seisma.

Kuid mis selles lihtsas, kuid intensiivses võitlusmängus tõepoolest silma paistab, on stsenaariumide üksikasjalik graafika, plahvatuste ja loitsude mõju ning loomulikult ka stsenaariumid, mida kangelased läbi elavad.

Selle mängu saate iOS-i ja Androidi versioonides tasuta alla laadida.