Rakendus 9Digito muudab Sao Paulos elavate iPhone’i kasutajate elu lihtsamaks [resultado]

Anateli otsusekindluse kohaselt saavad 29. juulil kõik DDD 11-ga mobiiltelefoninumbrid number 9 ees. Näiteks kui number on (11) 8765-4321, saab sellest automaatselt (11) 98765-4321. Muutused toimuvad praegu ainult São Paulo piirkonnas.

See on automaatne ja kasutaja ei pea numbriga midagi tegema. Aga kuidas on vanade numbritega telefoniraamatutega? Kas peate ükshaaval muutma?

Mul oleks, kui mul pole App Store’is mõnda rakendust, mis teie jaoks rasket tööd teeks. Ja üks neist parimatest on 9Digit, pärit Abacommilt.

9Digito muudab teie telefoniraamatus kõiki kontakte, millel on DDD number 11, automaatselt ja ilma stressita, säästes sellega vaeva, et peate ükshaaval muutma.

Kuid see, mis seda konkurentidest eristab, on mõned olulised ja väga praktilised üksikasjad. Läheme nende juurde:

1. Varem varundage kontakte

Alustuseks rakenduse tugev külg: see hoiab numbritest varukoopia enne muudatuste tegemist automaatselt. Oleme varem saanud kaebusi lugejatelt, kes kasutavad kaasaskantavaid rakendusi ja ajavad kogu nende kontaktide loendi sassi. Kui midagi läheb valesti, saate selle kalendri otsida nagu varem rakenduses endas.

2. Telefonivormingute standardiseerimise funktsioon

Isegi kui te ei ela São Paulos või teil on täielik numbrite ajakava riigi erinevatest osadest, on sellel võimalus numbreid standardiseerida, nii et need oleksid rahvusvahelises vormingus ja neid saaks kasutada FaceTime’is või Skype’is. Näiteks on mul operaator, kes ei sisesta automaatselt operaatorikoodi, seega pean telefoniraamatusse sisestama numbrid vormingus 021 51 8765-4321. Kui ma kavatsesin neid numbreid Skype’is kasutada, ei töötanud see. Vahetasin operaatorit, kuid salvestasin vana vormingus kalendri. Mõne minutiga teisendab 9digito kõik vormingusse +55 (DDD) 9999-9999. Fantastiline.

Kui on vastupidi (peate lisama kaugoperaatori), on see ka tõsi.

3. Saate valida numbri, mida see ei mõjuta

Kui on numbreid, mida te ei pea muutma, saate oma luua, et need ei muutuks.

Vaadake ametlikku videot koos taotlusmenetlusega:

SEE 9Digit saab osta App Store’ist (link) hinnaga 0,99 dollarit.

✮✬✮✬✮

Käivitage see rakenduse 9Digito koopia saamiseks

Kui tunnete õnne, saate esitada ühe viiest sooduskoodist, mida jagame oma lugejatele. Osalemiseks postitage lihtsalt Twitterisse või Facebooki, allolev sõnum (koos linkide ja kõigiga):

Rakendus 9Digito muudab nende inimeste elu São Paulos elavaks – http://blogdoiphone.com/l/9d

Pärast seda kopeerige oma sõnumini viiv link ja kleepige see siia kommentaaridesse. Lõpuks on meil lihtne loosimine, et valida 5 võitjat.

Sobilik on ainult üks sissekanne inimese kohta. Edu! ?

UUENDAMINE: tulemused

Ja siin on viis võitjat, kes võtsid rakenduse koodi:

ThiGimenesVictor TomoiVinicius SchnoorGustavo de BritoJosé Damaceno

Igaüks saab e-kirja vahetusjuhistega.

Täname kõiki osalemast ja peagi on meil siin blogis veel kampaaniad. Jää siia! ?