contador gratis Saltar al contenido

Rakendus aitab üliõpilastel ja õigustöötajatel end kursis hoida

Kuis Hukum

Õigusviktoriin

Kaks eelmisel nädalal käivitatud Brasiilia rakendust on suunatud õigusteaduse eriala üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad järgida nende õigusteadmisi. Küsimuse vormis (viktoriini tüüp) esitatuna kontrollivad nad kasutaja teadmisi ja kommenteerivad arutletud teemat.

Mõlemat korraldasid kaks riigi kuulsamat professionaali. Üks neist on professor Luiz Flávio Gomes, kes on hästi tuntud riiklikes ja rahvusvahelistes õigusringkondades. Ta on Brasiilia suurima telepresentsiaalse õiguse kursuste võrgustiku asutaja ja televõrgud kutsuvad teda sageli intervjuusid andma. Küsimuste ja vastuste dešifreerimiseks tugines ta professor Alice Bianchini abile.

Kriminaalõiguse viktoriinid ja näpunäitedKriminaalõiguse viktoriinid ja näpunäited

Teise valmistas ette Interneti üks tuntumaid föderaalkohtunikke Márcio André Lopes Cavalcante, kellel oli palju järgijaid.

Öelge õige viktoriinÖelge õige viktoriin

Kriminaalõiguse viktoriinid ja näpunäited ning seaduse ütlusviktoriin toimivad tellimissüsteemi kaudu, mis annab teile õiguse alla laadida rohkem küsimusi. Kuid rakendust saab tasuta alla laadida ja sellega on juba kümmekond näidisküsimust, et kasutajad saaksid süsteemi tundma õppida.

See rakendus ühildub iPhone’i, iPodi ja iPadiga ning selle saab alla laadida allolevalt lingilt. Kui olete õigusteaduse üliõpilane või töötate juba õigusvaldkonnas, võite proovida rakendust ja öelda meile siin kommentaarides, mida te sellest arvate. ?


iPhone | iPod touch | iPad

Kuu või kvartali tellimusega, et pääseda juurde küsimustele.

Hind: Tasuta

LAE ALLA


iPhone | iPod touch | iPad

Kuu või kvartali tellimusega, et pääseda juurde küsimustele.

Hind: Tasuta

LAE ALLA