Rakendus Bolsa FamĂ­lia: 8 kĂĽsimust ja vastust Caixa rakenduse kohta

Bolsa FamĂ­lia CAIXA on rakendus Androidile ja iPhone’ile (iOS), mis võimaldab teil tutvuda kasuliku teabega, ilma et peaksite minema Caixa esindusse. See rakendus kuvab muude kasulike funktsioonide kõrval Bolsa FamĂ­lia kalendrit, saldosid, väljavõtteid, otsib lähimat teeninduspunkti.

LOE: Valitsuse rakendus näitab teie andmeid Cadastro Único kohta

Bolsa Família on valitsuse sotsiaalprogramm, mis on suunatud vaesuses või äärmises vaesuses elavatele Brasiilia peredele. Vaadake järgmises artiklis kaheksa küsimust ja vastust Bolsa Família CAIXA rakenduse kohta ning lisateavet selle eeliste kohta.

1/5 rakendusest Bolsa FamĂ­lia: kaheksa kĂĽsimust ja vastust Caixa rakenduse kohta – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Rakendus Bolsa FamĂ­lia: kaheksa kĂĽsimust ja vastust Caixa rakenduse kohta – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Mis on Bolsa FamĂ­lia?

Bolsa Família on föderaalvalitsuse sotsiaalprogramm, mis on loodud vaesuses või äärmises vaesuses elavate perede toetamiseks. Selle eeliste eesmärk on tagada nende riikide kodanikele õigus toidule ning juurdepääs haridusele ja tervisele, pidades silmas nälja vastu võitlemist ja sotsiaalabi edendamist.

2. Kui palju maksab Bolsa FamĂ­lia?

Bolsa Família väärtus varieerub vastavalt iga pereüksuse omadustele. Põhihüvitis on mõeldud väga vaestele peredele (sissetulek kuus kuni 89 R $ inimese kohta). Abi on 89 R $ kuus.

Vaesuses või äärmises vaesuses elavate perede puhul, kellel on rase naine, imetav ema, lapsed ja / või kuni 15-aastased noorukid, kohaldatakse muutuva hüvitise suurust 41 R $ kuus, olenevalt olukorra kestusest. Pered saavad kuus kuni viis hüvitist, kogudes kuni 205 R $ kuus.

Noorte muutuvhüvitis on mõeldud peredele, kus on noorukid vanuses 16–17 aastat. Summa on 48 R $ kuus ja igas rühmas võib koguneda kuni kaks hüvitist, kokku 96 R $. Hüvitised äärmise vaesuse ületamiseks arvutatakse inimese sissetulekust ja Bolsa Famílias juba saadud hüvitistest.

2/5 Bolsa FamĂ­lia: rakenduse kaudu võimaldatud konsultatsioon hĂĽvitiste saamiseks – Foto: Reproduction / TechTudo

Bolsa FamĂ­lia: rakenduse kaudu sai võimalikuks hĂĽvitiste konsultatsioon – Foto: Reproduction / TechTudo

3. Kuidas valmistate Bolsa FamĂ­lia?

Bolsa Família loomiseks peate olema registreeritud ühtses registris. Registreerida peab majapidamisjuht teie lähimas sotsiaalabikeskuses (CRAS). Seejärel valib sotsiaalarengu ministeerium pered, kellele hüvitised makstakse. Arvutamine toimub iga kuu, võttes arvesse perekonna koosseisu ja iga liikme sissetulekut. Kui osalete valikus, osaleb teie pere programmis.

Caixa veebisait pakub virtuaalset assistenti, et vastata kasutajate võimalikele küsimustele Bolsa Família kohta. Rakendus My CadÚnico aitab ka kodanikke programmis registreeruda ja teavitab kasutajaid isegi Cadastro Único rikkumistest. Caixal on ka kontakttelefon (0800 726 0207) ja ta vastab sotsiaalvõrgustike kaudu mitmele küsimusele.

4. Mis on Bolsa FamĂ­lia rakenduse funktsioon?

Rakenduses Bolsa Família CAIXA kuvatakse hüvitiste maksmise kuupäev, väljamakstud osamaksed ja üksikasjalik väljavõte. Lisaks näitab see, kus asuvad kasutajale lähimad Caixa teeninduspunktid, ning annab finantsnõuandeid registreerunutele.

3/5 Bolsa FamĂ­lia: rakendus võimaldab tutvuda programmi andmetega – Foto: Disclosure / Caixa EconĂ´mica

Bolsa FamĂ­lia: rakendus võimaldab vaadata teavet programmi kohta – Foto: Disclosure / Caixa EconĂ´mica

5. Kes võib Bolsa Família vastu võtta?

Perekonnad, kes on äärmises vaesuses (sissetulek kuus kuni 89 USA dollarit inimese kohta) või vaesus (kuni 178 dollarit), saavad abi, kui nad on registreeritud Cadastro Únicos. Lisaks on rinnaga toitvate emade kaasamise korral vaja osaleda tervishoiuministeeriumi pakutavas hariduslikus tegevuses imetamise ja tervisliku toitumise osas.

Lisaks 14–44-aastaste naiste tervise jälgimisele on vaktsineerimiskaardid nõutavad ka kuni seitsmeaastastele lastele. Kuue kuni 15-aastaste õpilaste kooliskäimine peab olema vähemalt 85%, 16 ja 17-aastaste noorukite puhul kasvab see arv 75% -ni. Kõigi nõuetega saab tutvuda Caixa veebisaidil (http://www.caixa.gov.br/programas-sociais/bolsa-familia/Paginas/default.aspx).

4/5 Bolsa FamĂ­lia rakendus pakub kasulikku teavet selle kohta, kuidas registreeruda ja hĂĽvitisi saada – Foto: Reproduction / TechTudo

Rakendus Bolsa FamĂ­lia toob kasulikku teavet hĂĽvitiste registreerimise ja saamise kohta – Foto: Reproductions / TechTudo

6. Kuidas värskendada Bolsa Família andmeid?

Praegu on võimalik Bolsa Família andmeid värskendada ainult otseülekandes. Selleks peab leibkonnapea ilmuma CRAS-i fotoga isikut tõendava dokumendiga. Oluline on teavitada ja tõendada peres toimunud muudatusi, näiteks lapse sünd, kodu või töökoha vahetus, muudatused koolides või lastekeskustes, kus lapsed käisid.

7. Kuidas toimivad hädaabi maksed?

Hädaabimaksed asendavad Bolsa Família automaatselt kuude jooksul, mil hüvitised kehtivad, kui summa on suurem. Abisumma hoiustatakse Bolsa Família juures registreeritud kontol, ilma et kodanik peaks midagi tegema.

5 viiest Bolsa FamĂ­liast kasutati löökide söödaks – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Löökide söödana kasutati Bolsa FamĂ­lia – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

8. võltsrakendus Bolsa Família

Bolsa FamĂ­lia teema on jätkuvalt sotsiaalmeedias levinud. Veebruaris jõudis selle programmi võltsitud 350 dollari suuruse vautšeri reklaam WhatsAppis enam kui miljoni inimeseni. Lisaks ilmuvad veebipoodides tavaliselt võltsitud Bolsa FamĂ­lia rakendused – ametliku rakenduse saab alla laadida siit.

Enda kaitsmiseks olge ettevaatlik reklaamidega, mis pakuvad kasutajatele andmete esitamise või lingi jagamise eest mitmeid eeliseid. Kui kahtlete teabe õigsuses, kontrollige föderaalvalitsuse ametlikke kanaleid, näiteks Caixa veebisaiti või sotsiaalse arengu erisekretariaati (www.desenvolvimentosocial.gov.br).

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti