Rakendus Clip saab uued filtrid ja lisafunktsioonid; Samuti on värskendatud Gboardi, Pixelmator Pro ja Photoshop Express: toimetajat

Ja siin oleme tagasi paljude populaarsete rakenduste jaoks mõeldud uudiste reaga Rakenduste pood! Kas peaksime vaatama?

Klipp


Klõpsake rakenduse ikooni

Klipp

aastal Apple

Versioon: millal 2.1.1 (193,1 MB) Nõuab iOS 13.4 või excel

Võib-olla on paljud inimesed unustanud Apple’i “lõbusa” videorakenduse, kuid jah, nii see ka on – ja täna on seal kĂĽhvel põnevaid uudiseid. Kõige tähtsam? Uued filtrid (muidugi!), Mis muudavad teie filmimaterjali välja nagu VHS-lindile salvestatud vana video.

Samuti on meil taustaks seatud uus plakat, uus Elavad plaadid loomingulisemate pealkirjade ning teksti ja kleebiste jaoks 3D- ja 8-bitistes stiilides. Samuti saate GarageBandi ja muude muusikarakenduste loomingut otse klipidesse eksportida, samuti dubleerida / ümber nimetada projekte ja neid arhiivi salvestada või sõpradega jagada AirDropi, e-posti või pilveteenuste kaudu.

Clipi uus versioon võimaldab õpilastel kasutada rakendust Kooliprojekt reaalajas videotööde tegemiseks rakenduse kaudu, saates need õpetajale vaid ühe puudutusega.

Gboard


Gboardi rakenduse ikoon, Google'i klaviatuur

Google’i klaviatuuri versioon 2.0 toob mõned kauaoodatud uudised: näiteks teemad on ĂĽmber sõnastatud ja toovad nĂĽĂĽd rohkem kohandamisvõimalusi – võib-olla näiteks taustavärvi või isegi joonte paksuse muutmiseks. tippimisĹľest.

Gboardi uus versioon sisaldab ka uut gradientteemade komplekti ja selle saab tasuta alla laadida App Store’ist.

Pixelmator Pro


Pixelmator Pro rakenduse ikoon

MacOS-i ĂĽhe populaarseima pildiredaktori taga olev meeskond lubab peagi sĂĽgavamat värskendust, kuid praegu on Pixelmator Pro värskendatud väikese värskendusega. Rakenduse versioon 1.3.3 avab viimasest iPhone’ist portreereĹľiimis tehtud fotod, millele on rakendatud näiteks kihtmask.

Lisaks avab värskendus vahekaartidel vaikimisi uued failid ning jätab meelde teie akende suuruse ja asukoha uues dokumendis. Uus efekt, nn Koomiks, annab igale pildile koomilise tunde ja nupp / lukustab või avab kiiresti kihi. Kasutajate töö lihtsustamiseks on lisatud ka muid kiirklahve.

Pixelmator Pro maksab Mac App Store’is 150 R $.

Photoshop Express: toimetaja


Rakenduse Photoshop Express-Photo Editor ikoon

Lõpuks on ka teine ​​populaarne kirjastaja (ainult iOS) saanud looja Adobe uuenduskuuri. Photoshop Express: Redaktor on jõudnud uute HSL-i tööriistadega värviparanduseks koos valiku, uute kombineeritud efektide ja HDR-visuaalidega, kui nimetada vaid mõnda lugu.

Meil on nüüd ka tööriistad, mis võimaldavad teil oma tööd otse sotsiaalvõrgustikes jagada, lisaks meedia reprodutseerimise täiustamisele ja vesimärkide suuruse muutmise võimalusele. Samuti on meil Creative Cloudi lisatud rohkem sisu.

Photoshop Express: Editor on saadaval tasuta App Store’is.