Rakendus fotofiltritele: 5 efekti valikut piltide redigeerimiseks

Fotofiltri rakendus on tasuta saadaval Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele. Fototöötlusrakenduses on kasutajatele tööriistad oma piltide parandamiseks ja kohandamiseks, professionaalse loomingu simuleerimiseks, montaaĹľide tegemiseks, joonistamiseks, värvide reguleerimiseks, efektide rakendamiseks fotodele ja palju muud. Vaatamata filtrite ja funktsioonide keerukusele on programmidel lihtsad toimingud, mis võimaldavad kõigil fotosid mõne kraani ja minutiga redigeerida.

LOE: Fotorakendus muudab teid väga reaalseks pildiks; vaata

Efektidega fotod on sotsiaalsetes võrgustikes nagu Facebook ja Instagram väga levinud. Üks kord digitaalne mõjutaja kui palju tavakasutajaid kasutab mobiiliredaktoreid, et oma pilte praktilisel ja lihtsal viisil atraktiivsemaks muuta. Kuulsad Lightroom, PicsArt ja VSCO kuuluvad valitud fotofiltri rakenduste hulka TechTudo. Vaadake allolevat loendit.

PicsArt: õppige kõike parimate fotorakenduste kohta

PicsArt: õppige kõike parimate fotorakenduste kohta

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Adobe Photoshop Lightroom CC

Lightroom on fototöötlusrakendus, mis toimib ka kogude korraldajana. Kujutise parandamiseks peab kasutaja selle rakendusse lisama ja valima soovitud faili. Fototöötlustööriistad asuvad ekraani allosas. Valikute hulgas on lisaks särituse, värvi ja efektide muutmisele võimalik kärpida, fotode jaoks filtreid valida. Lightroomiga muudetud fotosid saab redigeerimise lõpus salvestada.

Instagrami filtrid: kuidas kasutada iPhone'i ja Androidi fototöötlusrakendust Lightroom eelseadistusi

Instagrami filtrid: kuidas kasutada iPhone’i ja Androidi fototöötlusrakendust Lightroom eelseadistusi

Fototöötlusrakendus pakub kodumenĂĽĂĽs õpetusi ja näpunäiteid. Sellel on ka võimsad tööriistad, mis on saadaval tellimuse kaudu hinnaga R $ 19 kuus. Kasutajad saavad oma muudatusi programmi raames jagada – peamenĂĽĂĽs kuvatakse voos teiste kontode fotosid ning omanikud saavad suhelda ja piltidelt ideid saada.

1/5 Lightroom: mobiilile mõeldud fotorakendusel on tasuta funktsioonid – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Lightroom: mobiilile mõeldud fotorakendusel on tasuta funktsioonid – Foto: Reproduction / Marcela Franco

PicsArt on fototöötlusrakendus, mis võimaldab teil segada pilte, kohandatud kleebiseid ja kollaaĹľe. Lisaks on pintsliga võimalik failidele joonistada ja kirjutada. Selles rakenduses on valmis mallid bännerite, kutsete ja virtuaalsete kaartide loomiseks, lisage mallile lihtsalt fotod ja tekst. KollaaĹľi loomiseks puudutage lihtsalt ĂĽhte pildi kinnitamise ja importimise suvandit – rakenduses on mitut tĂĽĂĽpi väljalõikeid ja raame.

Seadme fotod ja videod kuvatakse rakenduse avakuva ülaosas. Selle muutmiseks puudutage lihtsalt faili. Redaktor sisaldab palju tööriistu, valikute hulgas on Lõika, Efektid, Kaunista, Liim ja palju muud. Filtrid asuvad jaotises Efektid ja neil on erinevad kategooriad (FX, Sketch, Blur, Artistic, Pop Art, Distort ja palju muud). Rakendus pakub palju võimalusi, kuid mõningate filtrivalikute kasutamiseks peate ostma kullakonto.

2/5 PicsArt on rakendus efektidega fotofiltritele – Foto: Reproduction / Marcela Franco

PicsArt on efektidega fotofiltrite rakendus – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Snapseed on rakendus, mis pakub fotode jaoks filtreid ja efekte. Tarkvaral on puhas ja intuitiivne liides, lisage lihtsalt pilt, mida soovite muuta. Kolm funktsiooni on paigutatud ekraani alaossa, kui foto on keskel. 11 filtrit on jaotises „Välimus”. Lõikeriist asub ekraani keskel, samuti reguleerimised, harjad ja muud filtrid. Redigeerimise lõpus on võimalik redigeeritud fotot jagada.

3 viiest Snapseed on väga intuitiivne rakendus – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Snapseed on väga intuitiivne rakendus – Foto: paljundamine / Marcela Franco

VSCO Cam on rakendus, millel on fotode redigeerimiseks mitu filtrivalikut ja mis on välja pakkunud trendi nimega VSCO tüdruk. Efektide lisamiseks piltidele valige foto telefonigaleriist või tehke see kohe. Seejärel valige lihtsalt filter ja tehke muudatused.

Muud tööriistad reguleerivad säritust, kontrasti, teravust ja selgust. Samuti saate postitada muudetud fotosid ja jälgida teiste inimeste kontosid. Osa filtritest on saadaval ainult tasulises versioonis, mis maksab 19,99 R $ kuus.

4/5-l VSCO Camil on mobiilsete fotode redigeerimiseks kontseptuaalsed filtrid – Foto: Reproduction / Marcela Franco

VSCO Camil on mobiilsete fotode redigeerimiseks kontseptuaalsed filtrid – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Facetune on tema enda näofotode redigeerimise rakendus, kuid see maksab 14,90 dollarit. Selle funktsioonide hulka kuuluvad näojoonte kontroll, õhemaks või paksemaks muutmine, naha silendamine, aerograaf naha kuma panemiseks, lisaks sellele, et see suudab katta naha rasvasuse. Facetune võimaldab kasutajatel isegi oma fotosid tasuta redigeerida, kuid nende salvestamiseks peate ostma tasulise versiooni.

Viiest 5-st nägusate selfide redigeerimise võimalusest, kuid tasulised – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Redigeerige nägusaid selfisid, kuid tasusite – Foto: Reproduction / Raquel Freire