Rakendus Go Fight COVID-19 võimaldab klientidel hinnata ettevõtte ohutusstandardeid

Majandustegevuse järkjärgulise taastamise korral kehtivad ohutusstandardid, mille ettevõtted peavad selle pandeemia kontekstis tagama. Klienditeeninduse abistamiseks on Out Out Limits (OOL) välja töötanud platvormi, mis võimaldab klientidel anda tagasisidet klienditeeninduses kasutusel olevate strateegiate kohta. Samuti võimaldab lahendus kokku lugeda kohal viibivate inimeste arvu ja võtta temperatuuri.

Kuidas Go Fight COVID-19 süsteem töötab? Täiesti võrguprotsessis ja kahe kuni viie päeva pikkuse rakendamisperioodiga on tagasiside kogumine saadaval kahes vormingus. Kliendid saavad oma arvamuse avaldada rakenduse kaudu, QR-koodi abil või tänu kaupluses saadaolevatele tahvelarvutitele koos automaatse desinfitseeriva jaoturiga.

Go Fight COVID-19 “data-title =” Go Fight COVID-19 – rakendus Go Fight COVID-19 võimaldab klientidel hinnata ettevõtte ohutusstandardeid – SAPO Tech ”> Minge võitlema COVID-19-ga

Klientidel palutakse vastata mitmetele küsimustele, mis puudutavad ettevõtte tervise- ja ohutusprotsesse. Sellised teemad nagu desinfektsioonivahendite kättesaadavus ja sotsiaalse distantseerumise järgimine on mõned tõstatatud küsimused.

Pärast reaalajas kättesaadava teabe kogumist ja töötlemist saab teenus kogutud andmeid analüüsida armatuurlaua kaudu, mis võimaldab kasutajate tagasiside põhjal otsuseid langetada.

OOLi asutaja Ismael Pacheco rõhutas oma avalduses, kui oluline on tagada, et avalikes teenistustes töötavad või neid kĂĽlastavad inimesed tunneksid end turvaliselt. See võib olla “oluline pusletĂĽkk, milles me kõik osaleme aktiivselt ja vastutustundlikult viiruse likvideerimise toetamisel”, selgitas ta.

Platvormi käivitamine, sõltuvalt valitud lahendusest erinevate maksetellimustega, järgides Open4Businessi. Sellel veebisaidil kogutakse sertifitseeritud teavet ettevõtete kohta, mis on avatud sellel “deflatsiooni” perioodil – digitaalse ĂĽlemineku riigisekretariaadi ja Portugali VOSTi algatusel.