Rakendus hõlbustab konsultatsioone ravimite hindade osas riigis

Värskest PROCONi uuringust selgus, et ravimite hinnad Brasiilias võivad geneeriliste ja laboriravimite vahel varieeruda kuni 100% nende väärtusest. Selle väärinformatsiooni tõttu maksab tarbija toote eest, mis tal võib olla sama keemilise koostisega, madalama hinnaga. Selle probleemi lahendamiseks lõi MedPhone juhendi Uimastite hinnad Brasiilias.

Selle rakenduse abil saate kontrollida üle 21 tuhande ravimi keskmist hinda, mis võimaldab teil leida odavamaid alternatiive.

Koos ravimiandmetega on vormil sarnane loetelu, nii et tarbijad (või isegi ravimit välja kirjutanud arst) saavad otsustada odavama võimaluse üle. Hinnad riikide kaupa, mille konfigureerite rakenduses endas.

Ja üks rakenduse tugevusi on see, et kõik andmebaasid laaditakse sellesse, ilma et oleks vaja Interneti-ühendust.

Ideaalne arstidele, kes saavad ravimeid välja kirjutada vastavalt oma patsientide tegelikkusele. Ideaalne apteekritele, kellel on olemas kõik ravimid, esitlused ja hinnad. Ideaalne teistele tervishoiutöötajatele, kes ravivad seda ravimit kasutavaid patsiente. Ideaalne teile, kes saab teada ostetava ravimi väärtust, lisaks sellele, et teil on tööriist, mille abil saab kontrollida, kas hind on kasumlik või mitte.

SEE Uimastite hinnad saab App Store’ist (link) osta hinnaga 4,99 dollarit. See ei ole iPadi jaoks kohandatud, kuid töötab tavaliselt laiendatud versioonina.

Kui olete selle rakenduse vastu tõeliselt huvitatud, avaldame selle 5 sooduskoodi Sel laupäeval meie Twitteris. Kui soovite, peate sellega kursis olema. ?

Kui te ikkagi ei tea, mis on sooduskood, siis ärge jätke meie õpetust kasutamata.