Rakendus IMovie iPhone 4 jaoks on nĂĽĂĽd saadaval App Store’is

Rahvusvahelise stardiga iPhone 4, Teeb Apple rakenduse ka ostmiseks kättesaadavaks iMovie, mis võimaldab täpsemat videotöötlust otse seadmes. Teda tutvustati maailmale WWDC-s juuni alguses.

Sobib ainult iPhone 4-ga (olge sellega ettevaatlik, ärge ostke seda, kui teil pole uut mudelit), on rakendusel ilusate järjestuste loomiseks mitu üleminekut ja efekti. Lisaks videotele saate otse oma seadmesse lisada fotosid, muusikat ning pealdisi ja pealkirju.

Kahjuks ei luba see endiselt ajaskaala eksportimist arvutisse (Mac) iMovie-sse, et kõike suuremal ekraanil redigeerida, kuna on võimalik eksportida ainult valmis videot, mis on seadmekogus ja mida saab saata Youtube’i, MobileMesse või arvutisse. Kes teab, kuidas iPad 4 iOS-i turule tuua …

Siin on mõned näited amatöörkasutajate redigeeritud videotest:

See rakendus ei pretendeeri professionaalidele mõeldud vahendile, vaid harrastajatele, tavalistele inimestele, kellele meeldib oma mobiiltelefoniga hetki salvestada ega oska oma videoid redigeerida. Sellega tõi Apple “videotöötluse meile kõigile”. Okei, me peame ikkagi tooma “iPhone 4 meile kõigile”, kuid need on ĂĽksikasjad …?

SEE iMovie saab App Store’ist (link) osta hinnaga 4,99 dollarit. AINULT töötab iPhone 4 ja seetõttu on see saadaval vaid ajutiselt viies riigis, kus uus mudel algselt turule toodi.