Rakendus kasutab liitreaalsust ja annab meile eelvaate naudingutest, mida ARKitiga näeme

Rakendus kasutab liitreaalsust ja annab meile eelvaate naudingutest, mida ARKitiga näeme

Sest see nädal on täis uudiseid teemal liitreaalsus, näeme juba, kui palju Apple võib tehnoloogiaturgu mõjutada. Kuigi AR-i rakendusi ja ressursse on olnud juba aastaid, pole seda nii kommenteeritud / kasutatud kui praegu, pärast seda, kui Ma teatas ARKitist 2017. aasta ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC).

Oleme näinud huvitavaid ja kasulikke näiteid ARKitist ja muidugi mõtleb enamik meist võimalustele, mida see tehnoloogia võib pakkuda. Kuid loomulikult on küljest ka rohkem kavatsusi

Mis siis, kui te näeksite oma toas tiigrit? Või äkki ämblikmees teie toas? Kuidas saab treenida teise "ämbliku", Anderson Silvaga? Kui te ikkagi ei saa aru, mida ma mõtlen, esitan teile selle avalduse Holo.


Holo-rakenduse ikoon

Holo

sisse 8i

Ăśhildub iPhone'iga

Versioon: millal 4.0.0 (50,4 MB) Nõuab iOS 11.3 või parem

Ettevõtte 8i loodud Holo on rakendus, mis võimaldab teil reaalainetesse lisada hologramme. Helistati "Holos" need on tegelikult 3D-pildid päris inimestest ja loomadest. Enamik või vähemalt kõik, mida ma katsetasin, oli 360-s, mis võimaldab teil positsioneerida teile meelepärase nurga all (kuigi seda on üsna keeruline teha, kuna peate "ära arvama", milliseid liigutusi tuleks sõrmedega teha, et need liiguksid või liiguksid) muuta orientatsiooni).

Seal on holograafiline "pood", kust saate alla laadida elemente, mille valite oma lavastuses tärniga tähistamiseks. Niisiis, peate vaid oma kaamera suunama ja sarnaselt enamiku nähtavate sotsiaalsete rakenduste filtritega lohistage üles, et kuvada uusimad holograafilised valikud. Saate pildistada hologrammi kõrval või salvestada heli ja kõike muud!

Midagi väga imelikku selles rakenduses on see, et seal on mõned tuntud tegelased, sealhulgas suur sõdalane Anderson Silva. Ettevõtte YouTube'i kanalile postitatud videos näitavad nad, kuidas nad hologramme teevad. Kontrollima:

Lisaks Anderson Silvale toob see rakendus hologrammi uue Spider-Mani filmi reklaamimiseks, mis on ka väga lahe:

Lahe on mitte lasta naljal surra, kuid selles rakenduses olev liitreaalsus on üsna lihtne ja piiratud. Kuigi loomisel on palju tööd "Holos", rakendus ei tunne enam pinda ega maailma; tegelikult ta lihtsalt "mäletab" seda kohta, kuhu sa teda paned, ja elab seal.

See tähendab, et ta ei tundnud ära seina ega muid esemeid, mis võivad tema ees olla, ja hõljusid sellel. Kuigi paljudes videotes näeme halograafilises elemendis teatavat stabiilsust, nihkus minu test tiiger küljele ega seisnud ühes kohas.

Ettevõtte lootus on ARKit võimalikult kiiresti kasutusele võtta ja muidugi suurendab see rakenduse kogemust tunduvalt, muutes selle tegelikule lähemale. Kuid sel ajal saime rakendusega lõbutseda ja teha järgmisi asju:

Holo on tasuta allalaadimiseks saadaval App Store'ist (iOS-i jaoks) ja Google Playst (Androidile).

näpunäide alates Bruno Tzung