Rakendus Kontaktide rahakott on ideaalne alternatiiv neile, kellele iOS-i kontaktid ei meeldi

SEE Võta ĂĽhendust, kohalik iOS-i rakendus, täidab oma funktsiooni suhteliselt rahuldavalt: avate rakenduse ja … noh, seal on teie kontaktid. Kuid neile, kes vajavad selle ĂĽle veidi suuremat kontrolli, võib Apple’i ehitus puududa.

Selleks on olemas alternatiivid – ja kõige uuemad, mille on välja töötanud arendajad Adilson Tavares, Curitiba (PR) Apple’i arendajaakadeemia ĂĽliõpilane. See on Võtke ĂĽhendust Walletiga:


Rühmitage rakenduse Wallet Wallet ikooni järgi

Selle rakenduse mõte on anda kasutajatele rohkem kontakti korraldamisel ja haldamisel rohkem jõudu. Seda tehakse mitmel viisil: vestluse alustamiseks on rakendusel valikfunktsioon, mis võimaldab teil korraga mitu kontakti kustutada või jagada. Samuti on võimalik kalendrist valida mitu märkust ja saata neile kõigile korraga SMS, e-kiri või WhatsApp.

Lisaks on Wallet Contacts’il intelligentne puhastusfunktsioon – see tuvastab duplikaadid või puuduvad kontaktandmed, et saaksite neid kiiresti muuta, ĂĽhendada või kustutada. Võimalik on luua kontaktgruppe ka lihtsamate asukohtade jaoks: saate jagada märkmeid näiteks “pere”, “sõbrad”, “töö”, “kolledĹľ” ja kõik, mis on kõige mugavam.

Lõpuks toob rakendus kaasa teile sobivad kohandatud teemad – peale traditsiooniliste heledate ja tumedate teemade on ka muid värvilahendusi. erinevus neile, kes eelistavad midagi ainulaadsemat. Tuleb märkida, et kõiki teie andmeid töödeldakse seadmes endas, seega välisele serverile teavet ei saadeta.

Kontaktide rahakott on App Store’is saadaval tasuta, kuid piiratud ressurssidega; täieliku komplekti avamiseks peate tellima lisatasu, sisse 4 R $ nädalas või 19 R $ aastas – need hinnad, mida tasub meeles pidada, on osa #FiqueEmCasa kampaaniast, et aidata inimesi sotsiaalses isolatsioonis ja võivad koheselt tõusta.

Rakenduse funktsioonid saate täielikult avada ka ühekordse ostuga 55 R $.