Rakendus „Kuhu tarnida” näitab bensiinijaamade hindu otse teie iPhone’is või iPod touchis

Brasiilia rakenduste kvaliteet on tõesti jõudnud suurepärasele tasemele.

Brasiilias puuduv utiliit avaldati äsja App Store’is. Sama suurepärase iList Touchi loojatelt TehnikakĂĽla toob Brasiiliasse avalikkuse ette riigi esimese kĂĽtusehinna otsingumootori: Tarnekoht.

Tarnekoht

Selle abil saate leida kütusehindu lähedal asuvatest tanklatest, nii et saate alati valida kõige ökonoomsema. Välismaal on juba mitu sarnast, kuid see hõlmab esimesena riigi territooriumi.

Kus on varustus?

ANPSee on Brasiilias selle kategooria kõige täielikum hindade allikas, mida loendit ajakohastatakse iga nädal Iganädalane kütusehindade uuring, mille andis välja riiklik nafta-, maagaasi- ja biokütuste agentuur (ANP). Andmebaasis on teavet enam kui 500 linnast üle riigi.

See tuvastab lähima jaama kasutaja asukoha kaudu (loodud GPS või antenni triangulatsiooni abil). Kuid selle suur eelis on see, et see hoiab teavet vahemälus, võimaldades seda hõlpsasti kasutada iPod touch’is või isegi iPhone’is, ilma ribalaiuse liiklust tarbimata. Laadite teabe ĂĽles enne kodust lahkumist (koos oma wi-fi-ga) ja saate seejärel seda kasutada võrguĂĽhenduseta suurimas majanduses. See tähendab, et see on rakendus, mis aitab teil kõige pealt raha kokku hoida. ?

GeolokatsioonOsariikide, linnade ja linnaosade loetelu

Iga kord, kui rakendus avatakse, loob see Interneti-päringu hinnabaasi värskendamiseks, kui seda on värskendatud. ValidesTöötab võrguühenduseta„Seadetes see ei ühenda ega kasuta mällu salvestatud teavet.

hinnakiriSeaded

Lisaks geograafilisele asukohale on sellel ka nimekiri, kus kasutajad saavad kontrollida hindu mujal linnas või isegi teistes osariikides. See võimaldab ka leida mõningaid nutikaid viise leitud postituste tellimiseks. Võite tellida oma jaamade nimekirja valitud kütuse (alkohol, bensiin, diisel, CNG või Flex) madalaimate hindadega ja isegi rühmitada jaamad keskkonna järgi, nähes seega madalaimaid hindu igas piirkonnas.

Hindamaks neid, kes teksti hoolikalt loevad, on täna pilt teistsugune. Esimesed 5 inimest, kes postitasid selle artikli kohta fraasi “See on iPhone Blogi riiklik turule toomine!“, Nad võtavad rakenduse jaoks sooduskoodi. ?

Väga huvitav funktsioon on soovitada parimat kütust, kui teie auto on Flex tüüpi. See analüüsib hinda ja näitab sõltuvalt teie auto tarbimisest, kas on parem lisada alkoholi või bensiini. Väga lahe.

PostiandmedKütusenõuanded

Jaama valimisel saate selle kohta ĂĽksikasjalikku teavet ja saate lisaks aadressile, nimele ja kaubamärgile jälgida ka marsruuti teie asukohast. Ma arvan, et mul võib olla postituse telefoninumber, nii et saan helistada vaid ĂĽhe puudutusega. Aga igatahes ei usu ma, et keegi tanklatest hoolib …?

Jaamakaart

See on tõepoolest suurepärase kvaliteediga Brasiilia rakendus, mis muudab kasutaja igapäevaseks eluks hädavajalikuks. Sellega saate hästi kokku hoida.

SEE Tarnekoht saadaval Brasiilia App Store’is (ja ka teistes) ning neid saab osta hinnaga 4,99 dollarit (vähem kui 10 reaali). Kui ma oleksin sina, siis kasutaksin seda langevat dollarit ära ja oleksin oma garanteerinud, sest sellega saad ilusaid sääste teha. ?

Aldeia Tecnologia kohta leiate lisateavet selle veebisaidilt.