Rakendus Money Care võimaldab teil oma iPhone’is isiklikke kulusid hallata

Neil, kellele meeldib hallata oma iPhone’i või iPod touchi kulutusi, on suurepärane riiklik rakendusevalik: Rahahooldus.

See võimaldab teil kontrollida oma finantsolukorda, lisada kulusid ja sissetulekuid, et kontrollida oma isiklikku majandust. See pakub ka rea ​​aruandeid, et saaksite jälgida kõigi liikumiste üksikasjalikku analüüsi kategooriate järgi sorteerides.

Vaadake selle versiooni uudiste loendit:

– Ekspordi Excelisse (CSV) – Tehingute rĂĽhmitamine kategooria, konto või päeva järgi – KontekstimenĂĽĂĽ tehingute loendis koos Duplicate (Kustuta), Delete (Kustuta) ja märkige makstud / tasustamata valikutena – Tehingu kordumine – Standardne konto valik – Standard kategooria valik – Transfer kontode vahel – Uue kuu lõpu bilansiriba, mis kasutab ainsat eemaldatud sätet – Automaatmaksete seadistamine – Konfiguratsioon tänase päeva tehingute loendi kerimiseks – Tulude ja kulude loendites automaatne täitmine – Olekuikooni järgi märkimine tasuliseks või maksmata – Veaparandused – Parandatud muu väike

Rakenduse peamenüü on väga atraktiivne, kasutaja juhitud ringidega.

Vaadake videot, kus rakendus töötab.

Money Care’i saab App Store’ist osta (link) 2,99 dollarit. See ĂĽhildub iPhone’i ja iPod touchiga.

Need, kes on kogu artikli hoolikalt läbi lugenud, võivad märganud, et oleme jätnud endast maha kaks varjatud sooduskoodi, mis annavad teile õiguse rakendus tasuta alla laadida. Meil on veel neli, mida jagame oma Twitteri ja Facebooki jälgijatega. ;)