contadores estadisticas Saltar al contenido

Rakendus MyTraining on hea valik jõusaalis treenimise kontrollimiseks

Olen alati olnud vilunud treenima ja suurema osa oma elust käinud jõusaalis; viimasel ajal tunnistasin end süüdi kahe tüdruku süüdistamises ja pean midagi võimalikult kiiresti tegema. Ja kui hea nohik, olen otsinud rakendusi, mis saaksid minuga sellel ülesandel kaasas olla.

Ma ei tea sinust, aga ma olen väike arst, mulle meeldib asju kontrollida. Rääkides konkreetselt füüsilisest koormusest, mis on selle artikli tuum, meeldib mulle mõte, et mul oleks nädalapäeval tehtud treeningu ajalugu, mis tehti. Huvitav on teada ka täpset kasutatud kaalu. Ja kes teab, võib-olla on teil juhised täpselt kõige keerukamate harjutuste õppimiseks. Sest see on Brasiilia rakenduse eesmärk Minu koolitus.


Rakenduse MyTraining ikoon: jõusaali treening

Sellel rakendusel on hea funktsioon teie jõutreeningu jaoks. Sellesse saate lisada raamatukogus ükskõik millise harjutuse (või luua uue), õppida harjutusi videomonstratsioonidega, muuta seeriat ja paljusid harjutusi treeningu ajal, kontrollida automaatselt intervalli, kontrollida muu hulgas harjutuse lõpuleviimist.

Mis on selle rakenduse jaoks lahe, on see, et sellel on mitu sotsiaalset funktsiooni (neile, kellele see külg meeldib rohkem veebis), näiteks teada saada, mida teie sõbrad treenivad (ilmselt peavad nad kasutama ka MyTrainingut) ja mida on motiveerinud kogu rakendusekogukond. Võite otsida ka funktsionaalseid harjutusi, crossfit ja kõrge intensiivsusega treening.

Neile, kes soovivad treeningu ja lihastega sügavamale minna, on rakendusel liitumismudel (kuu, aasta või kogu elu), mis vabastab kõik harjutused lisatasu ilma piiranguteta.

MyTraining liitub teiste selle valdkonna rakendustega nagu SmartGym ja Fitness Point, olles veel üks hea valik teile, kes soovite oma treeningut juhtida.