Rakendus panoraamfotode tegemiseks mobiiliga - iOS

Rakendus panoraamfotode tegemiseks mobiiliga – iOS

Lisaks professionaalidele on ka inimesi, kellele meeldib hobidena pilte teha. Nende jaoks on olemas tavalised ja poolprofessionaalsed kaamerad, mis vastavad juba nende vajadustele. Tehnoloogia arenguga on välja kujunenud sisemiste kaameratega mobiiltelefonid, mille tõttu on ilmnenud rakendusi, mille peamine eesmärk on uuenduste tegemine ja tavakasutajate fotovõimaluste laiendamine. Oleme kokku pannud neli rakendust, mis teevad panoraamfotosid, et tunneksite neid ja võimaluse korral katsetaksite.

ClothMinute

Sobilik:

inimesed, kellele meeldib pilte salvestada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, kes ei kiirusta panoraampiltide salvestamist ja kes soovivad suurt pildi eraldusvõimet

PanoMinute on tasuta iOS-i rakendus (iPhone, Ipod Touch ja iPad), mis teeb 360 fotot, kus ükski reklaam ja sellest tulenevad failid ei suuda säilitada maksimaalset eraldusvõimet kuni 15000 x 2000 (30 MegaPixel). Samuti võite pärast foto tegemist, kui mõni foto on juhuslikult valesti joondatud, kohandada fotot tehtud fotoga ja säilitada parim kvaliteet!

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

YouSpin Lite

Sobilik:

spetsialistid, kes soovivad oma müügi suurendamiseks toodet või kaupa näidata, ja ka inimestele, kes soovivad õnnelikke hetki teisiti registreerida

YouSpin on rakendus iOS-i (iPhone, iPad ja iPod touch) ja Androidi jaoks, mis võimaldab teil kõndimise ajal teha palju fotosid, et saada ainulaadseid fotosid, mida näete igast küljest, luues 360 fotoefekti, see tähendab, et teie fotod keskenduvad panoraampiltide tegemisele (Saate seda ka selle rakendusega teha), kuid pildistage ümbritsevaid objekte / inimesi, et saada pilte foto kõikidest külgedest, kus seda siis näha saate.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

FotosĂĽntees

Sobilik:

need, kellele meeldib pildistada, pole mitte ainult panoraamsed, vaid ka kolmemõõtmelised; integreeritud sotsiaalsete võrgustike ja Bingi kaartidega

Microsoft Live Labs Photosynth on rakendus iOS-i (iPhone, iPad ja iPod touch) ja Windows Phone 8 jaoks, mis algselt oli vaid fotograafiarakendus, kuid see on uus viis pildistamiseks: ühe koha asemel pildistamise asemel saate pildistada vasakult paremale, alt üles, muutes lihtsa foto kolmemõõtmeliseks, navigeeritavaks mudeliks.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Kanga õmblemine

Sobilik:

Liides on väga lihtne ja hõlpsasti kasutatav ning neile, kellele meeldib kahe või enama pildi ühendamine, ilma et peaksite neid samal ajal tegema

Stitch Panorama on go2share tehtud rakendus, mis on saadaval iOS-ile (iPhone, iPad ja iPod Touch) ning mille peamine eesmärk on sarnaste piltide kõrvutamine. Lisaks muudab see panoraamfotod väga kasulikuks ka tundidel, kui peate tegema ainult selliseid fotosid, mis ei mahu ühe foto sisse ja see on tasuta! Järgides Photosynthi mudelit, teeb Stitch Panorama ka kolmemõõtmelisi fotosid.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Kõik testitud rakendused on võimelised saavutama meie peamist eesmärki, milleks on panoraamfotode tegemine (muidugi kulub natuke aega, enne kui saate need kapteniks ja teate, kuidas kasutada iga rakendust õigesti, mis töötab üksteisest väga erinevalt). Igal rakendusel on erinev erinevus ja kasutaja ülesandeks on seda hästi analüüsida ja talle kõige sobivamat rakendust alla laadida.Praktilisuse osas võime mainida PhotoSynthi ja Stitch Panot, sest mõlemad saate pildistada praktiliselt ja ilma liigsete raskusteta ning saada meeldivaid tulemusi. . Parema kvaliteedi osas võib mainida YouSpinit, mis kasutab pildistamiseks videokaamerat, mis teeb selle kvaliteedi väga heaks.