Rakendus toob iPhone 7 Plusi portreereĹľiimi efekti teistesse seadmetesse

Suurema mudeli ĂĽks suur eelis iPhone 7 täpsemalt öeldes – topeltkaamera – on võimeline mitte ainult pildistama optilise suumiga, vaid ka rakendama inimeste piltidele teravussĂĽgavust, hägustades tausta nagu professionaalses kaameras.

Rakenduse nimi FabFocus lubab seda lubada ka teistes iPhone 5 mudelites, ilma et oleks vaja topeltläätsesid.

Tegelikult on iPhone 7 Plus ‘(nn portreereĹľiim, nagu me siin selgitame) rakendatakse läbi tarkvara (iOS 10.1) ja mitte objektiivi optilise haarde abil, nagu seda tehakse kõige tõsisemate peegelkaamerate puhul. Teleobjektiiv Plus aitab ainult fotol oleva inimese määratleda ja ĂĽtleb sĂĽsteemile, mida hägustada ja mida mitte. Nii palju, et kui kasutaja soovib, näeb ta kaht fotot, ĂĽhe enne ja pärast triki rakendamist. Tegelikult saate seda juba Photoshopis (või mõnes muus pildiprogrammis) teha mis tahes seadmes tehtud fotodega.

Seda põhimõtet järgides otsustasid mõned arendajad teha kättesaadavaks rakendused, mis seda ka tegid: rakendas teravussügavuse simuleerimiseks häguse taustaefekti. Siin on mõned tulemused:

dsrl5 dsrl4fabscare2paariruut

Fotode efektide automaatseks rakendamiseks kasutatakse tehisintellekti ja näotuvastustehnoloogiat. Nagu näete, pole mõned pildid eriti täiuslikud, kuid mõnele kasutajale võib see teie fotode täiustamiseks olla piisav.

Teravussügavus on suurepärane, kuna see tõstab esile foto olulise. See on kahtlemata midagi, mis hea tegemise korral suurendab oluliselt viimast tööd.

SEE FabFocus pole veel App Store’i jõudnud, kuid peaks ilmuma järgmisel nädalal. Värskendame seda artiklit niipea, kui see juhtub. (UUENDAMINE: vaadake teste, mille tegime rakendusel)


Seda tüüpi rakendus pole midagi uut. Üks, mis meile siin blogis väga meeldib ja mida isegi kommenteerime, on Tadaa peegelkaamera, mis võimaldab teil seda tüüpi efekte oma fotodele rakendada, eeliseks on see, et saate käsitsi reguleerida, mida soovite hägustada ja millise intensiivsusega. See pole automaatne ja vajalik on mõningane käsitsiosavus, kuid kui teil on fantaasia, võite saavutada suurepäraseid tulemusi.

dsrl2fabscare3Kaks ülaltoodud pilti tulistati iPhone 6-ga ja töötasid Tadaas. See maksab 3,99 dollarit, kuid näpunäide on oodata, sest aja jooksul hind langeb. ?