Rakendus toob iPodi hiilgepäevad tagasi teie iPhone’i [atualizado: foi-se]

ma igatsen iPod? Ei, ma ei pea silmas iPod touchi (mida paljude ĂĽllatuseks ikka mĂĽĂĽakse), vaid traditsioonilist, vananevat Apple’i muusikapleieri kogemust. Klõpsake nuppu Ratas.

Mõni nädal tagasi oli maailm vaimustuses rakenduste kujundusest, mis tooks iPhone’i kogemusi.

Vaadake seda fotot Instagramis

#throwbackthursday iPodile? Jah, siin! Noor disainer Elvin Hu on alati olnud Apple’i ĂĽhe kuulsama vidina fänn ja see motiveeris teda ehitama uusi iPhone’i rakendusi, mis meenutavad ikoonilist Click Wheeli ja Cover Flow visualiseerimist.

â € â € Tegelikult meenutab see rakendus väga iPod classic’ut, võimalusega sirvida sisu kasutajaliidese kaudu, mis jäljendab klõpsuratta kaudu juhtimist.

Arendaja ei tea aga, kas Apple selle rakenduse heaks kiidab, kui see on valmis, just seetõttu, et see võttis vastu ettevõtte ühe tuntuma kujunduse.

â € â € Apple’i endine juht ja iPodi “isa” Tony Fadell.

, “Kinnita” rakendus – kõne loomine “hea mälu”.

Ja sina, mida sa arvad? [via @verge]

MacMagazine.com.br (@macmagazine) jagatud postitus 28. novembril 2019 kell 10:47 PST

NĂĽĂĽd näib teine ​​arendaja olevat leidnud rakenduste reaalsesse maailma toomise võtme – ja ta on juba nimepidi meie seas Korda.


Vabandust, rakendust ei leitud.

Välja töötanud Louis Anslow, ideede agentuur Rethought, kasutab Rewound kohandatud teemat, et muuta teie iPhone mitte ainult iPodiks, vaid ka populaarseks MP3-mängijaks 2000.

aastate alguses.

Nii leidsid arendajad, et seda ei tehta.

eemaldas Apple rakenduse poest – kuna iPodi teema laaditakse rakendusest alla eraldi, ei riku tarkvara ise Apple’i intellektuaalomandi õigusi.

Minu iPhone on nĂĽĂĽd iPod.

Kõik on pealegi arenenum, kui võite ette kujutada, isegi lootma tagasiside haptiline isikupärastamine, et simuleerida täpselt klõpsu ratta kaudu sõrmega libisemise nostalgilist tunnet.

Praegu ĂĽhendab Rewound ainult Apple Music, kuid Anslow ĂĽtleb, et tal on plaan integreeruda Spotify kohe rakendusele.

Allahindlusi saab tasuta alla laadida App Store’ist koos sisemise ostuga 8 R $ lisaressursside vabastamiseks.

Peab kontrollima!

The Verge’i kaudu

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 16. detsember 2019 kell 18:17

Kes kasutab ära, see kasutab ära: Rewoundi levitamise kaudu meedias mõistis Apple, et vaja on midagi, et kokku leppida milleski, millega ei peaks ja nĂĽĂĽd on tegeletud. kustutage see App Store’ist.

Mõõduka postituse puhul lubavad rakenduse koostajad selle tagastada veebisaidi rakendus aadressil rewound.app – mis oli muide selle postituse värskenduse avaldamise ajal ligipääsmatu.

Kahjuks pole see nii erinev.

The Verge’i kaudu