Rakendus Twitter for iPad saab värskenduse uue graafilise liidesega

Rakendus Indoneesia täna sai värskendus koos graafiliste muudatustega saidi veebiversioonis. Kasutades suuremat ekraani, pakub teenus nüüd visuaalsemat esiletõstmist koos pildiga bänneris (idee on võetud ajaskaala Facebook) profiilil.

Kuid muutus pole mitte ainult visuaalne, vaid ka struktuurne. Taotlus lõpuks võitis IOS-i integreerimine (!!!), mis seni tundus absurdne. SĂĽsteem on integreeritud Twitteriga, kuid Twitter pole sĂĽsteemiga integreeritud. NĂĽĂĽd, kirjutades a säutsuma, on tĂĽĂĽpiline iOS-i kartell avatud. IPhone’i versioonil pole seda veel.

Samuti on täiustatud postitatud piltide visualiseerimist, mis on esitatud galerii kujul, kus saate nende vahel liikumiseks sõrmega lohistada.

IPhone’i rakendus (sama, universaalses versioonis) on saanud ĂĽsna palju uudiseid, kuna see sobib lisaks installitud fotogaleriile nĂĽĂĽd uue profiilipildiga.

Ăśldiselt on uue versiooniga, mis on puhtam ja intuitiivsem, väga lõbus tegeleda. Uuendusi saab teha otse App Store’is. Need, kellel pole rakendust installitud, saavad selle selle lingi kaudu tasuta alla laadida.