Rakendus ühendab fotosõpru ettevõtetega, kes soovivad nende fotosid osta

Kui teile meeldib pildistada ja soovite, et selle eest saaksite tasu, võiksite olla huvitatud rakendusest Foap, mis hõlbustab teie iPhone’i fotode mĂĽĂĽmist kogu maailma ostjatele.

Foap on omamoodi suhtlusvõrgustik, mis ĂĽhendab kuulsaid Flickri ja Mercado Livre’i. Kasutajad loovad profiile ja laadivad ĂĽles oma fotosid. Pärast teksti paigutamist ja märksõnade seostamist piltidega on need potentsiaalsetele klientidele kättesaadavad.

Erinevus seisneb just selles “kliendis”. Need on suured kaubamärgid, nagu Heineken, Ax, Garnier, Sony, Volvo ja MasterCard, muu hulgas, kes otsivad oma turundustegevuseks pidevalt kataloogist fotosid.

Kui teie fotod on tõesti ehtsad ja autentsed, saate õnne korral osa neist müüa 5 dollari eest, mis on salvestatud teie PayPali kontole. sama foto, kuid teisest küljest ei pea te oma nime krediidis märkima.

nõel

Teine viis rahateenimiseks on kaubamärkide pakutavate missioonide täitmine nende konkreetsete vajaduste rahuldamiseks. Ăśks neist võib “Loodus oma piirkonnas“Või”armas beebinägu“Ja võib teenida kuni 500 dollarit auhindu.

Lõpuks, kui arvate, et teil pole fotograafia andeid, saate siiski kasutada sotsiaalseid võrgustikke, teha kuraatoritööd. Foapi “albumit” on võimalik kasutada fotode korraldamiseks kogukonna fotograafide kaupa teemade kaupa. Fotod saavad suurema särituse ja saate valimistöö eest väikese komisjonitasu, kui fotosid muidugi mĂĽĂĽakse.

Miinimumnõuded: iOS 8; ĂĽhildub iPhone’i, iPadi ja iPod touchiga. Link