Rakendus võimaldab teil juhtida oma peegelkaamerat otse oma iPadis või iPhone’is

Kes kaamerat kasutab DSLR (nimetatakse ka refleksiks) Canoni või Nikoni kaudu, soovite teada, et neid on rakendusega võimalik iPhone’i ja isegi iPadi kaudu kaugjuhtida DSLR kaamera kaugjuhtimispult, tarkvara ĂĽks.

Selle rakendusega muutub iOS masina tõeliseks kaugjuhtimispuldiks. Lisaks kaamera taha jäämisele on võimalik mitte ainult pilte teha, vaid ka fookust, tiibu, ava, säritust, valge tasakaalu ja mõnda muud vaadata ja reguleerida.

See töötab üle WiFi-võrgu, arvutisse installitud serveriprogrammi kaudu (ühildub Windowsi ja Mac OS-iga). Masin on ühendatud arvutiga, mis võimaldab iOS-il manipuleerida.

Selle funktsioon Otsevaade võimaldab teil vaadata kaamera pilti iPadi / iPhone’i ekraanil reaalajas, et saaksite enne foto tegemist veenduda, et kõik on õige. Otsevaade töötab ka videoga, mis sobib ideaalselt neile, kes peavad ise filme tegema ja mootori ĂĽle kontrolli omama.

On mitmeid muid seadeid, mida professionaalsemad fotograafid saavad kasutada, näiteks pildistamise sarjad ja etteantud intervallidega. See ühildub mitme kaameramudeliga, mille loetelu leiate siit.

See rakendus pole universaalne, sellel on iPadi jaoks spetsiaalne HD-versioon. Ilmselt, kuna sellel on suurem ekraan, on iPad lõpuks kaamera kontrollerina parem tööriist, kuid ka iPhone / iPod touchi versioon töötab suurepäraselt koos tahvelarvuti versiooni kõigi funktsioonidega.

Selle tööriista rakendused võivad olla erinevad, näiteks see fotograaf, kes teeb pulmapilte hoopis teise nurga alt. Ja ta suudab masinaid juhtida ka väljaspool hoonet. Vaadake järgmist:

SEE DSLR kaamera kaugjuhtimispult saadaval App Store’is kahes versioonis: Professionaalne väljaanne (19,99 dollarit – link) iPhone’i / iPod touchi jaoks HD versioon (49,99 dollarit – link) iPadile. IgaĂĽks, kes soovib testida, on olemas tasuta versiooni (link), kuid sellel puudub otsevaade ja seadeid on võimatu muuta, kuid maitse andmiseks see juba töötab. ?

Hind ei ole kõige odavam, kuid fotograafiaga tegelevatele inimestele on see kindlasti väärt.