Rakenduse jätkamine: 5 valikut mallidega, mida täita

Rakenduse jätkamine: 5 valikut mallidega, mida täita

CV-rakendus Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonides pakub kasutajatele mitmesuguseid näiteid, kuhu lisada oma professionaalne teave. Rakenduse valikute hulgas on Canva ja Go2Job, millel on õppekava mallidega galerii. Wordi jätkamised on valmis ka malliosas, kus on palju kujundusi, alates kaaskirjadest kuni visiitkaartideni.

LOE: Tinderi töökohad leiavad teile sobivaima töö

Curriculum Vitae õppekavageneraator hõlbustab ülesandeid, importides andmeid sotsiaalsetest võrgustikest. Vahepeal on Google Docsis jätkamiseks valmis pilvesünkroonimine, et te ei kaotaks andmeid. Vaadake seda viie rakenduse loendit, et luua oma telefonis jätkamine ja saata värbajatele erinevaid võimalusi, olgu siis lihtsama välimusega või fotoga.

1/6 Taotlus jätkamise loomiseks: loendis on 5 võimalust – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Taotlus jätkamise loomiseks: 5 võimalust sisaldav loend – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Word on suurepärane valik neile, kes soovivad kiiret ja praktilist õppekava. Hoolimata sellest, et tegemist on tekstiredaktoriga ega ole spetsiaalselt CV-de loomise rakendus, pakub see mõnda lihtsat malli, näiteks rasvase või tavalise CV-valikut. Täidetav õppekava mall on koostatud üldiselt ning kasutajad peavad lisaks eesmärkidele ise sisestama teavet ainult vastavalt erialasele ja akadeemilisele kogemusele.

See rakendus on varustatud ka kaaskirjade, voldikute ja ärikirjadega. Valmis CV-d on võimalik saata WhatsAppi, Messengeri, e-posti kaudu või salvestada telefoni ise.

2/6 Kuidas jätkata? Lisaks tekstiredaktorile pakub tarkvara ka CV-malle – Photo: Reproduction / Julia Marques

Kuidas jätkata? Lisaks tekstiredaktorile pakub tarkvara ka CV-malle – Photo: Reproduction / Julia Marques

Elulookirjeldus on rakendus telefoni õppekava koostamiseks. Tarkvara toob teie enda andmetega redigeerimisvalmis jätkamise ja saadab selle värbajale. Õppekavasse on võimalik lisada Facebooki andmed, näiteks sünniaeg, elukoht, kogemused ja profiilifoto. See tarkvara võimaldab teil luua ka kaaskirju.

3/6 rakendus võimaldab teil veebist oma jätkamise loomiseks Facebookist andmeid hankida – Foto: Reproduction / Julia Marques

Rakendus võimaldab teil Facebookist andmeid hankida, et oma veebis jätkata – Foto: paljundamine / Julia Marques

3. Go2Job – lihtne jätkamine

Go2Job on jätkamisrakendus, mis nõuab kasutajate isiklikke ja ametialaseid andmeid ühe valmis õppekava malli valimiseks ja täitmiseks. Rakendus pakub kuut tüüpi tasuta malle, millel on fotoõigused ning veeriste suuruste, värvide ja graafiliste elementide täpsustamiseks. Lisavõimaluste kasutamiseks peate tellima tasulise versiooni hinnaga 9,99 R $.

Väga intuitiivne, pärast CV loomist saate salvestada, printida, eksportida iCloudi või AirDropi kaudu ja saata jätkamise e-posti teel. See rakendus võimaldab teil ka kaaskirju luua ja redigeerida.

4/6 Go2Job on ĂĽks kõige terviklikumaid rakendusi jätkamise loomiseks – Foto: Reproduction / Julia Marques

Go2Job on ĂĽks kõige terviklikumaid rakendusi CV-de loomiseks – Foto: Reproduction / Julia Marques

Google Docs pakub CV-st valmis mobiiliversiooni neile, kellel pole mustandipaigutust ja kes soovivad hõlpsalt CV-d luua. Lihtsa ja selge versiooniga valige professionaalse teabe muutmiseks lihtsalt üks galeriis olevatest mallidest. Google Docs võimaldab teil dokumente salvestada mitmes vormingus ja pakub jagamisvõimalusi WhatsAppi ja e-posti kaudu, lisaks sellele, et on võimalik inimesi failide vaatamiseks ja muutmiseks lisada.

5 6 rakendusest pakub jätkamise lihtsat ja kiiret versiooni – Foto: Reproduction / Julia Marques

Rakendus pakub jätkamise lihtsat ja kiiret versiooni – Foto: Reproductions / Julia Marques

Canva on lihtne graafilise disaini tööriist, mis aitab neid, kellel on raskusi kunsti redigeerimisega. Oma praeguse, ainulaadse ja lihtsa mudeliga on see rakendus ideaalne neile, kes soovivad õppekavaga üllatada. Pildiredaktor võimaldab teil paigutada fotosid, valida värve ja isegi luua CV, mis näeb välja nagu kasutaja. Lisaks elulookirjeldustele on võimalik teha ka brošüüre, plakateid, pilte, kaarte jne.

6-st 6-st rakendusest saate oma CV-sse fotosid lisada – Foto: Reproduktsioonid / Julia Marques

Rakendus võimaldab teil oma CV-sse foto panna – Foto: paljundamine / Julia Marques

Kas tasub Cathos õppekava registreerida? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Kuidas lisada Wordi rida

Kuidas lisada Wordi rida